Układy - fabułaFabuła serialu "Układy"Serial "Układy" to opowieść o trzech przyjaciołach, którzy postanawiają zmienić swoje życie. Wszystko zaczyna się od spotkania w kawiarni, gdzie trójka przyjaciół – Michał, Kuba i Ola – postanawiają założyć własną firmę.

PostacieMichał to młody, ambitny biznesmen, który ma wizję i wie, jak ją zrealizować. Jest przywódcą grupy i wszyscy słuchają jego rad. Kuba to przyjaciel Michała, który jest bardzo zaradny i ma dobre pomysły. Ola to przyjaciółka Michała i Kuby, która jest bardzo ambitna i zawsze stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich przyjaciół.

Rozwój wydarzeńTrójka przyjaciół postanawia założyć własną firmę, która ma zajmować się handlem nieruchomościami. Wkrótce okazuje się, że w ich interesach są zamieszane wpływowe osoby, które chcą wykorzystać ich do swoich celów. Przyjaciele muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby osiągnąć sukces.

W trakcie swojej przygody trójka przyjaciół spotyka wielu ludzi, którzy mają wpływ na ich życie. Przyjaciele muszą zmierzyć się z wieloma trudnymi sytuacjami, aby osiągnąć swój cel. W trakcie swojej przygody odkrywają, że wszystko jest połączone i że wszystko ma swoje konsekwencje.

ZakończenieSerial "Układy" to opowieść o trzech przyjaciołach, którzy postanawiają zmienić swoje życie. Przyjaciele muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby osiągnąć sukces. W trakcie swojej przygody odkrywają, że wszystko jest połączone i że wszystko ma swoje konsekwencje. Na koniec trójka przyjaciół odnosi sukces i realizuje swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Układy obsada
Układy
Kategoria: Seriale
Gatunek: Kryminał, Dramat
Czas trwania: 50 min.
Reżyseria: Jean de Segonzac, Greg Yaitanes i in.
Scenariusz: Daniel Zelman, Todd A. Kessler
Produkcja: USA
Premiera: 24 lipca 2007

Układy - gdzie obejrzeć

10,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach abonamentu
Oglądaj

Układy - Opinie

5 + 6 =

Układy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne