Fot: Shutterstock

Cyrus

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohater serialu „Trzynaście powodów”, grany przez Bryce’a Cassa. Uczy się w Liberty High School, podczas pierwszego sezonu ma 16 lat. Jest bratem Mackenzie


WYGLĄD


Cyrus jest szczupłym chłopakiem o czarnych, farbowanych włosach i ciemnych oczach. Ubiera się w punkowym stylu, maluje oczy czarną konturówką i ma wiele kolczyków – w tym jeden w płatku nosa. 


BIOGRAFIA


Sezon 2


Cyrusa poznajemy dopiero w drugim sezonie – po raz pierwszy widzimy go, kiedy na zajęciach siada obok Tylera. Ten komplementuje jego sztukę, na co Cyrus odwdzięcza się miłym słowem na temat fotografii chłopaka. Ostatecznie chłopcy zaprzyjaźniają się i zaczynają uskuteczniać różne głupie pomysły. Włamują się do chmury Marcusa i kradną jego wideo, którym zaczynają go szantażować. Tyler jest zauroczony siostrą Marcusa, Mackenzie. Ten nie ma nic przeciwko, jednak gdy później słyszy, jak chłopak krzyczy na dziewczynę, jest wściekły. Głupie pomysły zaczynają się nawarstwiać. Pewnego dnia Tyler wysyła Mackenzie podejrzaną wiadomość. Ta pokazuje ją bratu, który mówi o niej Clayowi i innym – przyjaciele podejrzewają, że Tyler chce zrobić coś głupiego i prawdopodobnie zacząć w szkole strzelać.


Sezon 3


Cyrus pomaga Tylerowi, zeznając na policji, że Tyler tylko żartował i wcale nie chciał zorganizować w szkole strzelaniny. Mimo to nie chce on się już przyjaźnić z chłopakiem, ponieważ mówi, że zmienił się i zrobił dziwny. Wszystko się jednak zmienia, kiedy Tyler wyjawia, że jest ofiarą przemocy seksualnej. 


Sezon 4


Podczas sezonu czwartego Cyrusa widzimy w trakcie imprezy dla osób kończących szkołę oraz w trakcie zakończenia roku. 


 

Pełna biografia »

Cyrus - powiązania postaci

Cyrus
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Bryce Cass

Cyrus - Opinie

5 + 8 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne