Fot: Shutterstock

Dyrektor Gary Bolan

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohater serialu „Trzynaście powodów”, grany przez Stevena Webera. Jest on dyrektorem placówki Liberty High School. Zdaje się być głuchy na potrzeby uczniów, jednak mimo wszystko czasem zdarza się, że okazuje nastolatkom należne wsparcie. Najważniejsze jest dla niego jednak dobre imię placówki. 


WYGLĄD


Gary Bolan jest zadbanym mężczyzną o brązowo-siwych włosach. Ze względu na swoją profesję elegancko się ubiera. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Matka Hannah Baker, uczennicy, która popełniła samobójstwo, spotyka się z dyrektorem szkoły i pyta go, czy jej córka wydawała się nieszczęśliwa, ponieważ nie potrafi zrozumieć, co skłoniło ją do odebrania sobie życia. Dyrektor Bolan mówi jej jednak, że nie może rozmawiać na ten temat ze względu na proces. 


Sezon 2


Dyrektor zwalnia pana Portera i zabrania mu kontaktować się z innymi uczniami. Kiedy ten daje mu na odchodne stertę dokumentów, dotyczących studentów wymagających jego zdaniem uwagi, Bolan nie przejmuje się tym i od razu wyrzuca je do kosza. 


Sezon 3


W rozmowie z Jessicą, dyrektor Bolan wyjawia jej, że sam jest feministą i zdarzało mu się angażować w aktywizm za młodu, jednak nie popiera protestów na pogrzebie Bryce’a Walkera i jeżeli do nich dojdzie, nie będzie dłużej wspierał grupy wsparcia dziewczyny (Hands Off Our Bodies). Kiedy jednak Jessica publicznie przyznaje, że jest ofiarą przemocy seksualnej, Bolan jako pierwszy okazuje jej wsparcie oklaskami.


 

Pełna biografia »

Dyrektor Gary Bolan - powiązania postaci

Dyrektor Gary Bolan
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Steven Weber
Profesja: dyrektor szkoły

Dyrektor Gary Bolan - Opinie

7 + 10 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne