Fot: Shutterstock

Walter White Jr.

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Walter White Jr. jest synem głównego bohatera, Waltera White’a, oraz jego żony Skyler, a także bratem Holly. W jego rolę wcielił się RJ Mitte. Chłopak jest nastolatkiem, uczy się w liceum, w którym pracuje jego ojciec. Cierpi na porażenie mózgowe, co objawia się trudnościami z mową oraz poruszaniem się – korzysta z kul. 


WYGLĄD


Walter Jr. jest kilkunastoletnim chłopakiem. Ma krótkie brązowe włosy z grzywką opadającą na czoło. Często ubiera się w podkoszulki i koszule w kratę czy paski. Porusza się o kulach. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Kiedy okazuje się, że jego ojciec choruje na raka i nie chce poddać się chemioterapii, Junior czuje się bardzo rozczarowany. Doprowadza to nawet do starcia między ojcem a synem, gdy Junior wyrzuca Waltowi, że ten poddaje się, podczas gdy on od zawsze walczy z chorobą. Gdy Skyler próbuje dyskretnie podpytać siostrę o narkotyki, Marie jest przekonana, że problem dotyczy właśnie nastolatka. Namawia więc Hanka, by ten wyperswadował chłopcu tego typu zainteresowania – mężczyzna zabiera młodego Waltera do dzielnicy, w której przebywa wiele osób z problemami z nałogiem.


Sezon 2


Gdy Walter znika (porwany przez Tuco), Junior wraz ze Skyler rozwieszają w okolicy plakaty. Później, w wyrazie buntu, chłopak każe nazywać się „Flynnem”. Gdy w końcu jego ojciec zgadza się na podjęcie leczenia, Junior tworzy stronę internetową, przez którą zbiera datki na leczenie Walta.


Sezon 3


Skyler wyprowadza się wraz z dziećmi z domu i zatrudnia prawnika, a Junior staje po stronie ojca. Chłopak, nie znając dobrze sytuacji, o rozpad małżeństwa obwinia swoją matkę.


Sezon 4


Walt kupuje Juniorowi ekskluzywny samochód, jednak Skyler jest niezadowolona z takiego wyboru i namawia Walta, by ten go zwrócił. W dniu 16. urodzin dostaje od matki inne auto, z czego nie jest zbyt zadowolony, jednak bardziej smuci go nieobecność ojca. Odwiedza go więc u niego w domu – okazuje się, że Walter leży posiniaczony. Junior zostaje więc z ojcem na noc, by się nim zaopiekować. Rano White przeprasza syna, mówiąc, że nie chce, by takim go zapamiętał. 


Sezon 5


Matka Juniora boi się o swoje dzieci, wysyła je więc, by zamieszkały wraz z wujostwem. Chłopcu nie podoba się jednak taki obrót sytuacji. Marie każe siostrze wyjawić Juniorowi, czym w rzeczywistości zajmuje się jego ojciec. Chłopak jest w szoku i potępia matkę za pomoc w praniu brudnych pieniędzy. Ostatecznie, gdy okazuje się, że Hank zginął podczas akcji aresztowania Walta, chłopak diametralnie zmienia zdanie o swoim ojcu.


 

Pełna biografia »

Walter White Jr. - powiązania postaci

Walter White Jr.
Fot: Quinn Jeffrey / Shutterstock.com
Aktor: RJ Mitte
Ojciec: Walter White
Matka: Skyler White

Walter White Jr. - Opinie

1 + 2 =

Breaking Bad - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne