Fot: Shutterstock

Tyler Down

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohater serialu „Trzynaście powodów”, grany przez Devina Druida. Jest jednym z bohaterów taśm Hannah Baker – „powodem” czwartym. Uczy się w Liberty High School, podczas pierwszego sezonu ma 16 lat.


WYGLĄD


Tyler jest szczupłym chłopakiem o bladej karnacji. Ma kręcone brązowe włosy. Ubiera się zazwyczaj w jeansy i podkoszulki, wszędzie nosi ze sobą aparat.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Okazuje się, że Tyler śledził Hannah i po kryjomu robił jej zdjęcia. Chłopak uwiecznił aparatem Courtney całującą Hannah. Hannah domyśliła się, że to on za tym stoi, a gdy skonfrontowała go z tym, chłopak zaproponował spotkanie. Dziewczyna odmówiła i w odwecie Tyler rozesłał zdjęcie do osób w szkole. Później Clay postanowił się za to na nim zemścić i rozesłał jego nagie zdjęcie. 


Sezon 2


Podczas procesu Tyler przyznaje, że śledził Hannah, ponieważ dziewczyna mu się podobała. Tyler zaprzyjaźnia się z Cyrusem i zaczyna podkochiwać w jego siostrze, Mackenzie. Tyler i Cyrus wpadają w kłopoty, gdy niszczą mienie szkoły. Chłopak zostaje wysłany na program dla osób nieradzących sobie z gniewem. Pewnego dnia zostaje napadnięty w łazience przez szkolną drużynę, a Montgomery wykorzystuje go seksualnie w bardzo brutalny sposób. Wtedy Tyler postanawia się zemścić i planuje strzelaninę. Zdobywa trzy pistolety i wybiera do szkoły, w której trwa właśnie potańcówka. Przed wyjściem wysyła jednak wiadomość do Mackenzie. Ta pokazuje ją Cyrusowi, a Cyrus opowiada o tym Clayowi i innym uczniom. Wtedy Clay postanawia zablokować szkolne drzwi i nie wzywać policji, a sam wychodzi na zewnątrz i przekonuje go, by nie robił nic głupiego. 


Sezon 3


Tyler zbliża się do Claya, Tony’ego, Alexa i Jessiki. Tony zaprasza go na trening bokserski, licząc, że to pomoże chłopakowi rozładować gniew. Tyler decyduje pozbyć się broni. Postanawia także dołączyć do klubu Jessiki dla ofiar napaści seksualnych, nie przyznaje się jednak, że sam jest jedną z nich. Ostatecznie podczas szkolnego apelu przyznaje się być jedną z ofiar. Chłopak przechodzi też dwie próby samobójcze.


Sezon 4


Policja znajduje torbę z bronią Tylera. Chłopak zeznaje, że została mu ona ukradziona. Tony i Justin widzą Tylera, gdy kupuje kolejną broń. Myślą, że może ponownie planować zamach. Okazuje się jednak, że Tyler współpracował z policją, która wykorzystała go jako przynętę do rozwikłania siatki przestępców handlujących bronią. Tyler zaprasza Estelę na bal, a ta zgadza się. 


 

Pełna biografia »

Tyler Down - powiązania postaci

Tyler Down
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Devin Druid

Tyler Down - Opinie

5 + 7 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne