Fot: Shutterstock

Caleb

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohater serialu „Trzynaście powodów”, grany przez RJ Browna. Jest trenerem boksu Tony’ego Padilli, a następnie jego chłopakiem.


WYGLĄD


Caleb jest umięśnionym młodym mężczyzną o ciemnej karnacji.


BIOGRAFIA


Sezon 2


W drugim sezonie poznajemy Caleba, kiedy pomaga Tony’emu poradzić sobie z gniewem podczas zajęć boksu. Później zaczynają oni spędzać ze sobą czas także poza treningami. W pewnym momencie nawet się całują. Niestety Tony przeżywa kolejny atak złości, gdy widzi, że ktoś zniszczył jego ukochane auto. Skutkuje to nawet bójką Tony’ego z Calebem, w wyniku której nos tego pierwszego zostaje uszkodzony. Chłopak zaczyna płakać, a Caleb stara się go uspokoić. Pod koniec sezonu Caleb towarzyszy Tony’emu podczas pogrzebu Hannah. Clay zaprasza go natomiast na szkolny bal, by zrobić niespodziankę Tony’emu. 


Sezon 3


Caleb informuje Tony’ego o śmierci Bryce’a. Podczas retrospekcji dowiadujemy się, że Tony chciał przedstawić chłopaka swojej rodzinie, jednak ta została deportowana. Wtedy Tony postanawia, że on także wyjedzie. Para kłóci się, gdy okazuje się, że Tony chciałby zabrać ze sobą Claya, który aktualnie jest podejrzewany o morderstwo. Caleb nie ma pewności, czy młody Jensen aby na pewno nie dopuścił się przestępstwa. Później okazuje się, że chłopak odzyskał auto Tony’ego, które ten wcześniej odsprzedał Bryce’owi. Caleb mówi partnerowi, że jeżeli ten zdecyduje się wyjechać, przynajmniej zabierze ze sobą swoją „pierwszą miłość”. Święto Dziękczynienia obaj spędzają u rodziny Jensenów, jednak wcześniej rozmawiają z rodziną Tony’ego na kamerce. Pan Padilla mówi chłopakowi, że od tej pory jest on częścią rodziny. 


Sezon 4


Tony chce zająć się boksem ligowym, by zdobyć pieniądze na sprowadzenie swojej rodziny z powrotem – ich wiza właśnie została odrzucona. Caleb nie jest jednak przekonany do tej decyzji.

Pełna biografia »

Caleb - powiązania postaci

Caleb
Aktor: RJ Brown

Caleb - Opinie

9 + 5 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne