Fot: Shutterstock

Justin Foley

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohater serialu „Trzynaście powodów”, grany przez Brandona Flynna. Jest jedną z osób, których dotyczą taśmy Hannah – pojawił się na pierwszej i dziewiątej z nich. Justin uczęszcza do Liberty High School, podczas pierwszego sezonu ma 16 lat. Należy on do szkolnej drużyny futbolowej.


WYGLĄD


Justin ma brązowe włosy i niebieskie oczy. Ubiera się na sportowo. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Justin poznaje Hannah na imprezie. Zaczynają romansować, jednak chłopak rozsiewa plotki na jej temat. Justin zaczyna spotykać się z niedawno przybyłą do Liberty High School Jessicą. Dziewczyna została zgwałcona przez jego przyjaciela i kolegę z drużyny, Bryce’a, ale on nie chce tego przyznać. Justin wręcz okłamuje dziewczynę, kiedy ta go dopytuje, czy Bryce ją wykorzystał. Para wielokrotnie zrywa i schodzi się.


Sezon 2


W jednym z odcinków okazuje się, że chłopak jest bezdomny. Dowiaduje się o tym Clay, który pozwala mu mieszkać u siebie – bez wiedzy jego rodziców. Justin, który ma problemy z narkotykami, przechodzi w domu kolegi detoks. Ostatecznie rodzice Claya decydują się zaadoptować Justina. Podczas rozprawy chłopak zeznaje, że Bryce zgwałcił Jessicę i sam zostaje aresztowany, jako że nie powiadomił policji o przestępstwie.


Sezon 3


Justin wychodzi z poprawczaka. Mieszka z Clayem i jego rodzicami, powraca do szkoły i drużyny futbolowej. Clay i Ani podejrzewają Justina o zabicie Bryce’a, ponieważ znaleźli u niego leki przepisane zmarłemu koledze. Okazuje się jednak, że Bryce sam mu je dał, ponieważ chciał go w ten sposób odciągnąć od heroiny. 


Sezon 4


Justin ponownie zmaga się z nałogiem i zrywa z Jessicą. Po tym, jak zasłabł podczas balu maturalnego, okazuje się, że ma AIDS. Niestety, jest za późno na leczenie. Chłopak umiera w wyniku infekcji. 


 

Pełna biografia »

Justin Foley - powiązania postaci

Justin Foley
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Brandon Flynn

Justin Foley - Opinie

7 + 6 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne