Montgomery de la Cruz
Trzynaście powodów


2 głosy
13 Reasons Why
Oceń film
5.00

Montgomery de la Cruz - biografia

CHARAKTERYSTYKA


Bohater serialu „Trzynaście powodów”, grany przez Timothy’ego Granaderosa. Nie jest głównym bohaterem taśm Hannah Baker, jednak bez wątpienia swoją postawą wielokrotnie ją zawiódł. Uczy się w Liberty High School, podczas pierwszego sezonu ma 18 lat. Należy do szkolnej drużyny baseballowej. 


WYGLĄD


Monty jest wysokim, szczupłym i wysportowanym chłopakiem. Ma brązowe włosy i oczy. Ubiera się na sportowo. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Monty portretowany jest jako jeden z głównych antagonistów serii. Zazwyczaj pojawia się w towarzystwie innych szkolnych sportowców – Bryca, Zacha, Justina. Wdaje się w bójkę z Alexem przed szkołą, za co zostaje zawieszony na trzy dni. Monty zdaje się także wiedzieć, że na zdjęciu, które Tyler wysłał do osób ze szkoły, w rzeczywistości całują się Courtney i Hannah. 


Sezon 2


W trakcie całego sezonu Monty robi wiele podłych rzeczy. Kiedy wraz z innymi chłopakami napada Tylera w szkolnej toalecie, to właśnie on gwałci chłopaka. 


Sezon 3


Monty uprawia seks z Winstonem Williamsem, mimo że zapiera się, że nie jest gejem. Później zostaje aresztowany za wcześniejszą napaść na Tylera, a na jaw wychodzi, że Monty był maltretowany przez ojca. Ostatecznie chłopak zostaje zamordowany w więzieniu, a reszta grupy przerzuca odpowiedzialność za śmierć Bryce’a na niego, by chronić Alexa. O jego niewinności pamięta jednak Winston, który wie, że w trakcie śmierci Bryce’a on i Monty spędzali czas wspólnie. Winston uważa, że Monty nie zasłużył na taką śmierć.


 


Foto: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Pełna biografia »

Montgomery de la Cruz - powiązania postaci

Aktor: Timothy Granaderos

Montgomery de la Cruz - Opinie

9 + 5 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne