Miłość na wybiegu


10 głosy
Miłość na wybiegu
Oceń film
3.30

Miłość na wybiegu - fabułaFabuła filmu "Miłość na wybiegu"Film "Miłość na wybiegu" to opowieść o młodej dziewczynie, która marzy o karierze w modzie. Rebecca (Anne Hathaway) jest młodą, ambitną dziewczyną, która przyjeżdża do Nowego Jorku, aby zrealizować swoje marzenia. Pracuje jako asystentka w jednej z najbardziej prestiżowych agencji mody.

Rebecca i AndyRebecca szybko zaprzyjaźnia się z Andy (Adrian Grenier), który jest jej szefem. Oboje szybko zaczynają się zbliżać, a ich relacja przeradza się w coś więcej. Rebecca i Andy zaczynają spotykać się poza pracą, a ich związek staje się coraz bardziej poważny.

Praca i miłośćRebecca i Andy muszą jednak zmierzyć się z trudnościami, które pojawiają się w ich związku. Rebecca musi zmierzyć się z presją, jaką wywiera na nią jej praca. Andy z kolei musi zmierzyć się z własnymi lękami i obawami.

WybiegRebecca i Andy muszą znaleźć sposób, aby pogodzić swoje życie zawodowe i osobiste. W końcu Rebecca zostaje zaproszona do udziału w pokazie mody, który może być jej szansą na realizację marzeń. Rebecca i Andy muszą zdecydować, czy ich miłość jest silniejsza niż presja, jaką wywiera na nich świat mody.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miłość na wybiegu obsada
Miłość na wybiegu
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Krzysztof Lang
Scenariusz: Anita Nawrocka, Paweł Trześniowski
Produkcja: Polska
Premiera: 21 sierpnia 2009 (Polska)
21 sierpnia 2009 (świat)

Miłość na wybiegu - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Miłość na wybiegu - Opinie

5 + 4 =

Miłość na wybiegu - polecane w tej kategorii

Miłość na wybiegu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne