Fot: Shutterstock

Antonio „Tony” Padilla

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Tony Padilla jest jednym z głównych bohaterów serialu „Trzynaście powodów”, granym przez Christiana Navarro. Jest on niezwykle lojalną i troskliwą osobą. Hannah Baker powierza mu swoje taśmy przed popełnieniem samobójstwa – ponieważ Tony nie otwiera drzwi, dziewczyna zostawia je pod nimi. Chłopak nie jest jednak bohaterem taśm. 
Tony uczy się w Liberty High School (w pierwszym sezonie ma 17 lat), później porzuca szkołę i zostaje mechanikiem. Jest zdeklarowanym gejem, jego chłopakiem jest Brad, a następnie Caleb.


WYGLĄD


Tony jest niewysokim chłopakiem o czarnych włosach, które zaczesuje do tyłu. Chętnie ubiera czarną skórzaną kurtkę i jeansy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Przez cały sezon Tony bardzo wspiera Claya podczas przesłuchiwania taśm. Okazuje się także, że to on podarował Hannah magnetofon, który wykorzystała do nagrania kaset. Tony nie był ich bohaterem ani nie pomagał dziewczynie w nagraniach. Ostatecznie przekazuje on nagrania na nośniku USB rodzicom Hannah i przeprasza, że trzymał je w sekrecie. 


Sezon 2


Tony zaczyna uczyć się boksu, by pomóc sobie radzić z gniewem. Podczas procesu powiedział, że Hannah nagrała taśmy, by inni w końcu zrozumieli, z czym przychodziło jej się mierzyć na co dzień. 


Sezon 3


Tony przedstawia rodzinie swojego chłopaka, Caleba. Chłopak zaczyna opuszczać szkołę, by  pracować. Rodzina Tony’ego zostaje deportowana. Chłopaka nie stać na prawnika, więc sprzedaje Bryce’owi swoje ukochane auto. Później wraz z nim przesłuchuje nagrania Hannah, by uświadomić mu, co jej zrobił. 


Sezon 4


Okazuje się, że jego podanie o wizę rodzinną zostaje odrzucone. Jedynym sposobem na zdobycie pieniędzy staje się udział w profesjonalnych zawodach bokserskich. 


 

Pełna biografia »

Antonio „Tony” Padilla - powiązania postaci

Antonio „Tony” Padilla
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Christian Navarro

Antonio „Tony” Padilla - Opinie

3 + 6 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne