Isabella Bautista - Narcos: Meksyk


2 głosy
Narcos: Mexico
Oceń film
5.00

Isabella Bautista

BIOGRAFIA Teresa Ruiz

CHARAKTERYSTYKA


Handlarka narkotyków, powiązana w swej historii z kartelami Arellano Felixów, Gallardo, Alberto Sicilii Falcona, Juana Matty-Ballesterosa, a w końcu z kolumbijskim Norte del Valle. Zna cały światek karteli od podszewki i trzeba się z nią liczyć, tym bardziej że pochodzi z wpływowej rodziny, powiązanej z polityką. Pewna siebie, przebojowa, zdająca sobie sprawę ze swego wpływu na mężczyzn. Nie przebacza zniewag, potrafi być okrutna.


Postać Isabelli Bautisty wzorowana jest na Sandrze Avili Beltrán, znanej jako „Królowa Południa” lub „Królowa Pacyfiku”, krewnej Rafaela Caro Quintero z kartelu z Guadalajary. Podobno miała romanse ze wszystkimi znaczącymi bossami, zaś jej dwaj mężowie, komendanci policji, zeszli na złą drogę i sami handlowali narkotykami, obaj zginęli z rąk płatnych zabójców. Została aresztowana, w więzieniu spędziła jednak zaledwie 7 lat, obecnie jest wolna, mieszka w Guadalajarze.


Isabella Bautista - powiązania postaci Narcos: Meksyk

Isabella Bautista
Isabella Bautista - Narcos: Meksyk Fot: Orenishi88 / Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)
Aktor: Teresa Ruiz
Profesja: handlarz narkotyków

Isabella Bautista - Opinie

1 + 10 =

Narcos: Meksyk - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne