Fot: Shutterstock

Chlöe Rice

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohaterka serialu „Trzynaście powodów”, grana przez Anne Winters. Uczy się w Liberty High School, podczas pierwszego sezonu ma 16 lat. Dziewczyna jest cheerleaderką i przez pewien czas spotyka się z Brycem Walkerem


WYGLĄD


Chlöe jest bardzo zadbaną dziewczyną, wyraźnie przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Ma długie blond włosy i niebieskie oczy. 


BIOGRAFIA


Sezon 2


Gdy poznajemy Chlöe, jest ona już nową kapitanką szkolnej grupy cheerleaderek i dziewczyną Bryce’a Walkera. Początkowo nie wierzy w winę chłopaka, jakoby ten naprawdę zgwałcił inne uczennice. Wystawia nawet zdjęcia nietrzeźwej Jessiki. Później ta pokazuje jednak Chlöe także jej zdjęcia, z których wynika, że i ją Bryce zgwałcił, gdy była tego nieświadoma. Dziewczyna zgadza się, by zeznawać przeciwko niemu w sądzie, jednak na miejscu rozmyśla się. Pod koniec sezonu okazuje się, że Chlöe zaszła z Brycem w ciążę.


Sezon 3


W retrospekcjach widzimy, jak dziewczyna przyznaje się do ciąży Zachowi, który oferuje jej pomoc w wychowaniu dziecka, jeżeli zdecyduje się je zatrzymać, i wsparcie niezależnie od decyzji. Dziewczyna przyznaje, że nie jest gotowa, by zostać matką i zamierza poddać się aborcji. Okazuje się także, że dziewczyna przyznała się Bryce’owi do ciąży i aborcji oraz pomocy Zacha, co bardzo go rozwściecza i ostatecznie doprowadza do zranienia Zacha w nogę podczas meczu. 


Sezon 4


Chlöe przechodzi przemianę. Staje się osobą bardziej wyrozumiałą i dojrzałą.


 

Pełna biografia »

Chlöe Rice - powiązania postaci

Chlöe Rice
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Anne Winters

Chlöe Rice - Opinie

6 + 8 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne