Fot: Shutterstock

Nora Walker

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohaterka serialu „Trzynaście powodów”, grana przez Brendę Strong, matka Bryce’a Walkera. Ojciec kobiety znęcał się nad nią fizycznie. Później także jej mąż okazał się bardzo brutalnym mężczyzną. Nora twierdzi jednak, że jej syn jest gorszy od nich obu. W jednym z odcinków Nora wyznaje też, że zmagała się z depresją poporodową, przez co zdystansowała się do syna.


WYGLĄD


Nora Walker jest wysoką, szczupłą kobietą o brązowych włosach. Ubiera się elegancko.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Nora nie jest przekonana o niewinności syna. Jej mąż natomiast z całą pewnością mówi, że wierzy, iż Bryce nie jest gwałcicielem, a Nora nie zna własnego dziecka. Ostatecznie jednak wypytuje ona Bryce’a na temat zdarzeń z Hannah i Chlöe i w zasadzie zmusza do przyznania się. Bryce opisuje więc, co tak naprawdę zaszło, za co słyszy, że przyniósł hańbę rodzinie. 


Sezon 3


W międzyczasie Nora rozwodzi się z mężem. Mieszka teraz z synem i chorym ojcem. Bryce znika jednak w niewyjaśnionych okolicznościach. W końcu jego ciało zostaje odnalezione. Podczas pogrzebu kobieta mówi zgromadzonym, że jej syn starał się być coraz lepszy. Później kobieta odwiedza matkę Hannah i przeprasza za to, co jej syn zrobił dziewczynie. Olivia Baker przyznaje, że Bryce także próbował ją przeprosić i że wierzy, iż naprawdę chciał się zmienić. Stan ojca Nory mocno się pogarsza. Pani Achola, która się nim opiekuje, chce wezwać pogotowie, jednak Nora nie zgadza się na to, ponieważ jest Święto Dziękczynienia. Ostatecznie zostaje z ojcem sama. Ten mówi jej, że chciał dla niej jak najlepszego życia i umiera. 


Sezon 4


Kiedy ojciec Nory zmarł, Amara Achola, która opiekowała się staruszkiem, wyjeżdża wraz z córką. Okazuje się jednak, że kobiety miały w międzyczasie kontakt. Nora wysłała jej kwiaty, kiedy ta złamała nogę w nowej pracy. W czwartym sezonie Nora spotyka się z Ani i pyta, jak sobie radzi. Oferuje jej także pieniądze na studia z funduszu Bryce’a, jednak dziewczyna odmawia.


 

Pełna biografia »

Nora Walker - powiązania postaci

Nora Walker
Fot: DFree / Shutterstock.com
Aktor: Brenda Strong
Synowie: Bryce Walker

Nora Walker - Opinie

1 + 9 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne