Fot: Shutterstock

Bryce Walker

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohater serialu „Trzynaście powodów”, grany przez Justina Prentice’a. Jest on jedną z osób, o których Hannah mówi na swoich nagraniach – „powód” dwunasty. Uczeń Liberty High School, podczas pierwszego sezonu ma 17 lat. O ile na początku serialu jest zdecydowanie negatywną postacią, z biegiem czasu przechodzi przemianę. 


WYGLĄD


Bryce ma krótkie brązowe włosy i niebieskie oczy. Jest dość umięśniony. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Justin pokazowi Bryce’owi zdjęcie Hannah, które ten zrobił jej po kryjomu na zjeżdżalni. Bryce rozsyła je do wszystkich uczniów w szkole, co przyczynia się do pogorszenia reputacji dziewczyny. Bryce gwałci także nieprzytomną Jessicę – widzi to Hannah, która ukrywa się w szafie. Ona także zostaje zgwałcona przez chłopaka. 


Sezon 2


Bryce wypiera się zgwałcenia Jessiki – twierdzi, że odbyli stosunek za obopólną zgodą, a dziewczyna nie chce tego przyznać, bo zdradziła Justina. Bryce spotyka się z Chlöe. Rodzice chłopaka pytają go, czy dziewczyna jest godna zaufania i poprze go w sądzie. Okazuje się, że ją Bryce także zgwałcił. Dziewczyna miała zeznawać w sądzie na jego niekorzyść, jednak pod wpływem chwili zmienia zdanie. Ostatecznie Bryce zostaje skazany na trzy miesiące w zawieszeniu. Okazuje się także, że Chlöe zaszła z nim w ciążę. 


Sezon 3


W sezonie trzecim Bryce staje się lepszą osobą. Przyznaje się do wyrządzenia Jessice krzywdy, próbuje także odnowić przyjaźń z Justinem. Rodzice Bryce’a rozwodzą się, a chłopak wraz z matką przeprowadza się do domu zgorzkniałego dziadka. Okazuje się, że Bryce i Ani wdali się w potajemny romans (matka dziewczyny opiekowała się jego dziadkiem).


Kiedy Bryce czeka na molo na Jessicę, z którą był umówiony, przychodzi Zach i dotkliwie go bije – jest to odwet za złamanie kolana podczas meczu. Później do leżącego chłopaka przychodzą Jessica i Alex. Bryce daje dziewczynie taśmę z przeprosinami, jednak później mówi jej także, że go wrobiła. Alex mówi koledze, że zranił wszystkich wokół i spycha go z molo. Mimo że tonący Bryce prosi ich o pomoc, para tylko obserwuje, jak chłopak tonie. 


Sezon 4


Bryce pojawia się nadal w serialu, jako duch – widzą go Clay, Jessica i Alex. 


 

Pełna biografia »

Bryce Walker - powiązania postaci

Bryce Walker
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Justin Prentice
Data śmierci: sezon 3
Miejsce śmierci: molo
Matka: Nora Walker

Bryce Walker - Opinie

8 + 7 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne