Fot: Shutterstock

Skye Miller

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohaterka serialu „Trzynaście powodów”, grana przez Sosie Bacon. Uczy się w Liberty High School, podczas pierwszego sezonu ma 16 lat. Jest baristką w kawiarni „Monet’s”. Wiadomo, że w przeszłości miała problemy z depresją i samookaleczaniem.


WYGLĄD


Skye ma brązowe włosy i bladą cerę, liczne tatuaże i kolczyki. Zazwyczaj mocno się maluje i ubiera w ciemne barwy.  


BIOGRAFIA


Sezon 1


Po raz pierwszy poznajemy Skye, kiedy Clay przychodzi do kawiarni na spotkanie z Alexem. Skye jest baristką i zagaduje chłopaka. Ten natomiast pyta ją o tatuaże. Dziewczyna przytacza historię fioletowego aligatora, którego ma wytatuowanego na szyi – kiedy była mała i bała się, gdy przejeżdżała z rodzicami przez most, ci mówili jej, by szukała w wodzie różowych aligatorów, co sprawiało, że zapominała o lęku. Z retrospekcji dowiadujemy się, że Clay i Skye kiedyś się przyjaźnili, ale dziewczyna zerwała kontakt.


Sezon 2


Skye i Clay randkują. Zrobili sobie nawet wspólnie tatuaże. W jednym z odcinków Clay zauważa rany po cięciach na ciele dziewczyny. Ta mówi, że są stare, jednak chłopak wie, że to nieprawda i jest wściekły, że wróciła do samookaleczania się. Później para kłóci się – Skye zarzuca chłopakowi, że ten nadal kocha Hannah, a ona nie może się z nią równać. Clay zaprzecza, jednak gdy Skye każe mu powiedzieć, że zostawił Hannah za sobą, nie potrafi. Wtedy dziewczyna wybiega, a następnie mocno się rani, przez co ląduje w szpitalu. Podczas wizyty Claya w placówce zrywa z nim. W innym odcinku Clay odwiedza dziewczynę w placówce zdrowia psychicznego, a ta wyjawia mu, że wyprowadza się do innego stanu. 


 

Pełna biografia »

Skye Miller - powiązania postaci

Skye Miller
Fot: Ga Fullner / Shutterstock.com
Aktor: Sosie Bacon

Skye Miller - Opinie

5 + 2 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne