Fot: Shutterstock

Kevin Porter

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohater serialu „Trzynaście powodów”, grany przez Dereka Luke’a. Jest on pedagogiem szkolnym w Liberty High School. Nie pomógł Hannah, gdy przyznała się przed nim do napastowania seksualnego i myśli samobójczych. Jest bohaterem jej taśm, „trzynastym” powodem.


WYGLĄD


Ma krótkie czarne włosy afro, ciemną karnację, czarne oczy. Jak przystało na pedagoga, ubiera się dość elegancko – w koszule i swetry.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Podczas pierwszego sezonu pan Porter rozmawia z uczniami na temat samobójstwa ich koleżanki Hannah Baker. Okazuje się jednak, że tuż przed śmiercią dziewczyna spotkała się z nim, a mężczyzna zignorował wszelkie sygnały, jakie mu dawała. 


Sezon 2


W trakcie procesu pan Porter zeznaje, że sygnały dziewczyny nie były dla niego jasne, nie był on pewny, czy Hannah na pewno została zgwałcona. Gdy natomiast poprosił, by nie wychodziła, nie posłuchała. Przyznał jednak, że mógł zrobić więcej i ją powstrzymać. Po przesłuchaniach usłyszał od dyrektora szkoły, że nie powinien więcej pojawiać się w placówce i lepiej, by nie miał kontaktu z uczniami. Przed zwolnieniem przekazał dyrektorowi Bolanowi dokumenty, które dotyczyły innych uczniów – w opinii pana Portera wymagały one uwagi, jednak dyrektor nie przejął się tą opinią i wyrzucił dokumenty. 


Sezon 3


Pan Porter pomaga policji przesłuchać uczniów w sprawie śmierci Bryce’a. Okazuje się także, że wcześniej został on prywatnym doradcą chłopaka – próbował poradzić mu sobie z emocjami. 


 

Pełna biografia »

Kevin Porter - powiązania postaci

Kevin Porter
Fot: Debby Wong / Shutterstock.com
Aktor: Derek Luke
Profesja: pedagog szkolny

Kevin Porter - Opinie

8 + 5 =

Trzynaście powodów - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne