Nine - Dziewięć


0 głosy
Nine
Oceń film
0.00

Nine - Dziewięć - fabułaFabuła filmu "Nine - Dziewięć"Film "Nine - Dziewięć" opowiada historię Guido Contini, włoskiego reżysera, który zmaga się z kryzysem twórczym. Guido jest zagubiony i zdezorientowany, a jego życie osobiste i zawodowe zaczyna się rozpadać.

Guido ContiniGuido jest znanym reżyserem, który ma wielu fanów i wielu wrogów. Jego życie osobiste jest pełne skomplikowanych relacji z kobietami, w tym z jego żoną Lucią, kochanką Carla i matką Mary. Guido jest zmuszony do zmierzenia się z własnymi słabościami i lękami, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

PostacieOprócz Guido, w filmie występują również inne postacie, w tym jego żona Lucia, kochanka Carla, matka Mary, producent Lilli, aktorka Claudia, asystentka Liliane i dziennikarz Stephanie. Każda z tych postaci ma wpływ na życie Guido i jego kryzys twórczy.

KoniecW końcu Guido odnajduje spokój i znajduje odpowiedzi na swoje pytania. Przyjmuje odpowiedzialność za swoje czyny i zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Film kończy się sceną, w której Guido wychodzi na scenę i otrzymuje owację na stojąco.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nine - Dziewięć obsada
Nine - Dziewięć
Kategoria: Filmy
Gatunek: Muzyczny, Dramat
Czas trwania: 112 min.
Reżyseria: Rob Marshall
Scenariusz: Anthony Minghella, Michael Tolkin
Produkcja: USA, Włochy
Premiera: 22 stycznia 2010 (Polska)
3 grudnia 2009 (świat)

Nine - Dziewięć - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
od 4,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Nine - Dziewięć - Opinie

3 + 10 =

Nine - Dziewięć - polecane w tej kategorii

Nine - Dziewięć - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne