Ambassada


2 głosy
Ambassada
Oceń film
5.00

Ambassada - fabułaFabuła filmu "Ambassada"Film "Ambassada" to thriller polityczny w reżyserii Juliusza Machulskiego. Akcja filmu rozgrywa się w Warszawie w latach 80. XX wieku. Głównym bohaterem jest Andrzej Kostenko, który jest dyplomatą polskiej ambasady w ZSRR.

Andrzej KostenkoAndrzej Kostenko jest młodym, ambitnym dyplomatą, który pracuje w polskiej ambasadzie w ZSRR. Jego zadaniem jest zapobieganie napięciom między oboma krajami. Kostenko jest zaangażowany w wiele spraw, w tym w próbę uwolnienia polskich więźniów politycznych.

Konflikt z KGBKostenko zaczyna mieć konflikt z KGB, które chce go zmusić do współpracy. Kostenko odmawia i zaczyna być śledzony. Wkrótce jego żona, Anna, zostaje porwana przez KGB. Kostenko musi wybrać między wykonaniem polecenia KGB a ratowaniem żony.

Walka o wolnośćKostenko postanawia walczyć o wolność i wybiera się do Moskwy, aby odzyskać żonę. Wkrótce odkrywa, że KGB ma wielkie plany wobec Polski i musi zrobić wszystko, aby je powstrzymać. Kostenko musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności dyplomatyczne, aby ocalić swoją żonę i Polskę.

ZakończenieKostenko w końcu odzyskuje swoją żonę i udaje mu się powstrzymać KGB. W filmie pojawia się również postać generała, który jest współpracownikiem KGB. Generał zostaje ukarany za swoje zbrodnie i Kostenko może cieszyć się wolnością.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ambassada obsada
Ambassada
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 105 min.
Reżyseria: Juliusz Machulski
Scenariusz: Juliusz Machulski
Produkcja: Polska
Premiera: 18 października 2013 (Polska i świat)

Ambassada - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Oglądaj

Ambassada - Opinie

1 + 1 =

Ambassada - polecane w tej kategorii

Ambassada - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne