Fot: Shutterstock

Matt i Mike

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Matt i Mike są bliźniakami zafascynowanymi szachami. Poza udziałem w turniejach zajmują się także ich organizacją. Są przyjaciółmi Beth, odkąd poznają ją podczas turnieju w Kentucky.
W rolę Mike’a wciela się Russell Dennis Lewis, a Matta – Matthew Dennis Lewis.


WYGLĄD


Bracia mają krótkie blond włosy i jasne oczy.


BIOGRAFIA


Podczas mistrzostw stanowych w Kentucky bohaterzy zajmują się organizacją rozgrywek i poznają Beth, która pierwszy raz bierze udział w turnieju. Początkowo są sceptyczni wobec umiejętności dziewczyny – tłumaczą jej, jak wygląda turniej i dlaczego nie może od razu zmierzyć się z najlepszymi graczami. Ostrzegają dziewczynę przed Beltikiem, który jest tutejszym mistrzem. Kiedy Beth pnie się coraz wyżej w rankingu zwycięstw, zmieniają swe zdanie o młodej dziewczynie.


Do ponownego spotkania bohaterów dochodzi w Cincinnati. Beth planuje wziąć udział w turnieju, a Matt i Mike są na liście rezerwowej drużyny uniwersyteckiej. Cieszą się jednak, że nie będą musieli grać z Beth, ze względu na to, że wszystkich miażdży ona w swych rozgrywkach. Poznają towarzyszącą Beth Almę i razem z nią kibicują dziewczynie podczas pojedynków.


Kiedy bohaterka mierzy się z Borgovem w Moskwie, Matt i Mike pomagają Benny’emu i Harry’emu w przygotowaniu dla niej zwycięskiej strategii.


 

Pełna biografia »

Matt i Mike - powiązania postaci

Matt i Mike
Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com
Aktor: Matthew i Russell Dennis Lewis
Profesja: szachiści, organizatorzy turniejów

Matt i Mike - Opinie

8 + 1 =

Gambit królowej - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne