Chuligani - fabułaFabuła filmu "Chuligani"Film "Chuligani" to opowieść o grupie przyjaciół, którzy postanawiają zmienić swoje życie. Głównymi bohaterami są: John, Joe, Mike i Steve. Każdy z nich ma swoje własne problemy i marzenia.

JohnJohn jest młodym chłopakiem, który ma wielkie marzenia. Chce zostać kierowcą wyścigowym, ale jego rodzice nie są z tego zadowoleni. John jest zmuszony do pracy w sklepie, aby zarobić na swoje marzenia.

JoeJoe jest najlepszym przyjacielem Johna. Jest bardzo zdolnym mechanikiem, ale jego rodzice nie chcą, aby zajmował się tym zawodem. Joe jest zmuszony do pracy w sklepie, aby zarobić na swoje marzenia.

MikeMike jest najstarszym z grupy. Jest bardzo ambitny i chce zostać prawnikiem. Jego rodzice nie są z tego zadowoleni i nie chcą, aby Mike zajmował się tym zawodem. Mike jest zmuszony do pracy w sklepie, aby zarobić na swoje marzenia.

SteveSteve jest najmłodszym z grupy. Jest bardzo zdolnym muzykiem, ale jego rodzice nie chcą, aby zajmował się tym zawodem. Steve jest zmuszony do pracy w sklepie, aby zarobić na swoje marzenia.

Akcja filmuGrupa przyjaciół postanawia zmienić swoje życie i wyrusza w podróż, aby spełnić swoje marzenia. Podczas podróży spotykają wielu ludzi, którzy pomagają im w ich wyprawie. Przyjaciele muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby osiągnąć swój cel.

Film kończy się szczęśliwie. Przyjaciele odnajdują swoje marzenia i realizują je. Film pokazuje, że zawsze warto walczyć o swoje marzenia i nigdy się nie poddawać.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Chuligani obsada
Chuligani
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 124 min.
Reżyseria: Peter Mullan
Scenariusz: Peter Mullan
Produkcja: Francja, Wielka Brytania, Włochy
Premiera: 23 listopada 2012 (Polska)
9 października 2010

Chuligani - gdzie obejrzeć

płatny
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Chuligani - Opinie

9 + 2 =

Chuligani - polecane w tej kategorii

Chuligani - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne