Blondynka


3 głosy
Blondynka
Oceń film
3.00

Blondynka - fabułaFabuła serialu "Blondynka"Serial "Blondynka" opowiada historię Rachel Green, która po ukończeniu liceum wyjeżdża do Nowego Jorku, aby rozpocząć nowe życie. Tam spotyka swoich przyjaciół z dzieciństwa: Monicę Geller, Phoebe Buffay i Rossa Gellera.

PostacieRachel Green jest główną bohaterką serialu. Jest piękną, młodą kobietą, która wyrusza do Nowego Jorku, aby zacząć nowe życie. Jest inteligentna, zabawna i pełna energii.

Monica Geller jest przyjaciółką Rachel. Jest bardzo ambitna i zorganizowana. Pracuje jako kucharz w restauracji.

Phoebe Buffay jest najbardziej ekscentryczną postacią w serialu. Jest artystką, która lubi żartować i ma wyjątkowy poczucie humoru.

Ross Geller jest bratem Moniki. Jest naukowcem i pracuje w muzeum. Jest bardzo zakochany w Rachel, ale ona nie odwzajemnia jego uczuć.

AkcjaSerial skupia się na codziennym życiu Rachel, Moniki, Phoebe i Rossa. Przyjaciele wspierają się wzajemnie w trudnych sytuacjach i dzielą swoje radości. Serial pokazuje, jak przyjaciele radzą sobie z problemami w życiu osobistym i zawodowym.

Serial "Blondynka" to komediowy serial, który skupia się na przygodach czterech przyjaciół. Serial pokazuje, jak przyjaciele wspierają się wzajemnie i jak radzą sobie z problemami w życiu. Serial jest pełen zabawnych sytuacji i ciepłych chwil.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Blondynka obsada
Blondynka
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Mirosław Gronowski
Scenariusz: Andrzej Mularczyk, Marek Ławrynowicz
Produkcja: Polska
Premiera: 7 marca 2010

Blondynka - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Blondynka - Opinie

9 + 6 =

Blondynka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne