Dziennik nimfomanki


13 głosy
Diario de una ninfómana
Oceń film
4.15

Dziennik nimfomanki - fabułaFabuła filmu "Dziennik nimfomanki"Film "Dziennik nimfomanki" to opowieść o młodej kobiecie, która odkrywa swoją seksualność. Główną bohaterką jest 18-letnia Christine Reade, która jest studentką prawa. Christine jest zafascynowana światem seksu i zaczyna odkrywać swoje seksualne pragnienia.

Christine i jej przyjaciółkaChristine ma przyjaciółkę, która jest jej wsparciem w odkrywaniu jej seksualności. Przyjaciółka Christine, Jacqueline, jest zazdrosna o jej nowe doświadczenia i często ją ostrzega przed konsekwencjami.

Christine i jej pracaChristine zaczyna pracę w prestiżowej firmie prawniczej. Tam poznaje Davida, który jest jej szefem. David jest zafascynowany Christine i zaczyna ją namawiać do współpracy w jego firmie. Christine zgadza się i zaczyna pracować jako jego asystentka.

Christine i jej seksualne przygodyChristine zaczyna odkrywać swoją seksualność i poznaje wielu mężczyzn. Christine zaczyna spotykać się z różnymi mężczyznami i doświadczać nowych rzeczy. Christine zaczyna prowadzić dziennik, w którym opisuje swoje seksualne przygody.

Christine i jej wyboryChristine musi zmierzyć się z wieloma wyborami, które będą miały wpływ na jej przyszłość. Christine musi zdecydować, czy chce kontynuować swoje seksualne przygody, czy też skupić się na swojej karierze.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której Christine wybiera swoją przyszłość. Christine decyduje się skupić na swojej karierze i zostawia swoje seksualne przygody za sobą. Film kończy się sceną, w której Christine wychodzi z budynku swojej firmy, z uśmiechem na twarzy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dziennik nimfomanki obsada
Dziennik nimfomanki
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Christian Molina
Scenariusz: Cuca Canals
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 3 kwietnia 2009 (Polska)
17 października 2008 (świat)

Dziennik nimfomanki - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
od 4,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Oglądaj

Dziennik nimfomanki - Opinie

8 + 8 =

Dziennik nimfomanki - polecane w tej kategorii

Dziennik nimfomanki - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne