Fot: Stacey Newman / Shutterstock.com

Chłopaki z baraków


6 głosy
Trailer Park Boys
Oceń film
4.33

Sarah

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Sarah to jedna z drugoplanowych bohaterek serialu komediowego „Chłopaki z baraków”. W rolę tę wcieliła się Sarah Dunsworth. Sarah to najlepsza przyjaciółka Lucy, mieszkająca z nią oraz dbająca o jej interesy i uczucia jak mało kto. Z tego powodu jest niemal nieustanie konfrontacyjnie nastawiona do Ricky'ego, gdyż uważa, że mężczyzna nigdy nie będzie w stanie zapewnić jej współlokatorce godnego życia. Sarah pomaga także Lucy finansowo, dokładając się do kosztów wynajmu przyczepy. Istnieją pewne sugestie, pozwalające sądzić, że między dziewczynami mógł kiedyś istnieć romans, który ewoluował w przyjaźń. 


Charakter Sarah zmienia się w trakcie trwania serialu. Z biegiem lat ze słodkiej, młodej dziewczyny wyrasta na twardą, nieco zdzirowatą, przedsiębiorczą matronę, lubiącą kontrolować otoczenie i narzucać mu swoje zdanie. Pomijając jej trudny charakter, często potrafi zachować rozsądek i obiektywizm jako jedyna osoba w danej sytuacji.


WYGLĄD


Sarah to stosunkowo młoda, niewysoka, dość atrakcyjna dziewczyna o krągłych kształtach. Ma niebieskie oczy i średniej długości rude włosy. Używa mocnego makijażu, lubi naszyjniki i kolczyki, a jej ciało z biegiem lat zaczynają ozdabiać liczne tatuaże. Najczęściej widzimy ją w bluzkach z dużymi nadrukami, czasem w topach odsłaniających dekolt i ramiona lub we wzorach w panterkę.


BIOGRAFIA


Sarah mieszka z Lucy, dokłada się do czynszu i próbuje uchronić przyjaciółkę przed zgubnym wpływem Ricky'ego, utwierdzając ją w decyzjach o zerwaniu tej relacji. Sama poszukuje miłości i uczucia, podobnie jak Lucy wiążąc się z licznymi, niewłaściwymi facetami lub po prostu z nimi sypiając. Przez jakiś czas spotyka się nawet z Rickym. Na jej liście są również J-Roc oraz Jacob Collins, jednak w przypadku tego drugiego zbytnio drażni ją obsesja chłopaka na punkcie Juliana. Samego Juliana Sarah również uważa za atrakcyjnego.


W czwartym sezonie "zaadoptowała" dwóch niezbyt inteligentnych chłopaków, Cory'ego i Trevora, chcąc uchronić ich od angażowania się w brudne interesy Ricky'ego i Juliana i ponownej zapaści psychicznej. Pomogła młodzieńcom rozkręcić sklep, w którym sprzedawali między innymi pirackie DVD i nielegalne papierosy. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy jej relacja z Corym i Trevorem była matczyna, czy może raczej seksualna. 


Sarah wydaje się być nieco bardziej przedsiębiorcza i aktywna niż Lucy, choć czasem wkręca swoją przyjaciółkę we wspólne interesy, takie jak salon fryzjerski (będący tak naprawdę przykrywką do prania brudnych pieniędzy). Nie boi się funkcjonować na granicy prawa i dwukrotnie ląduje przez to w więzieniu. Pobyty w zakładzie karnym wydają się ją jeszcze mocniej hartować.


 

Pełna biografia »

Sarah - powiązania postaci

Sarah
Fot: Paul McKinnon / Shutterstock.com
Aktor: Sarah Dunsworth

Sarah - Opinie

8 + 10 =

Chłopaki z baraków - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne