Uwikłani


1 głosy
Savage Grace
Oceń film
2.00

Uwikłani - fabułaFabuła filmu "Uwikłani"Film "Uwikłani" to thriller psychologiczny w reżyserii Patryka Vegi. Głównymi bohaterami są Adam i Zofia, małżeństwo, które przeżywa trudne chwile. Ich relacja zostaje wystawiona na próbę, gdy do ich domu zaczynają przychodzić tajemnicze listy.

Adam i ZofiaAdam i Zofia są małżeństwem od pięciu lat. Ich związek jest silny, ale nie pozbawiony problemów. Adam jest zazdrosny o Zofię, a ona czuje się znudzona i zagubiona. Ich relacja zostaje wystawiona na próbę, gdy do ich domu zaczynają przychodzić tajemnicze listy.

Tajemnicze listyTajemnicze listy zawierają informacje o Adamie i Zofii, które wywołują w nich lęk i niepokój. Listy są wysyłane przez nieznanego nadawcę, który wydaje się wiedzieć wszystko o ich życiu. Adam i Zofia zaczynają podejrzewać, że ktoś ich obserwuje.

KrystianDo ich życia wkracza Krystian, młody chłopak, który twierdzi, że zna ich tajemnice. Krystian twierdzi, że wie, kto wysyła listy i dlaczego. Adam i Zofia postanawiają mu zaufać i wspólnie z Krystianem próbują odkryć, kto stoi za tajemniczymi listami.

ZakończenieAdam i Zofia odkrywają, że listy są wysyłane przez ich dawnego przyjaciela, który chce się zemścić za ich dawne zachowanie. Wspólnie z Krystianem postanawiają zmierzyć się z przeszłością i odkryć prawdę. Film kończy się happy endem, Adam i Zofia odzyskują wzajemne zaufanie i zaczynają nowy rozdział w swoim życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Uwikłani obsada
Uwikłani
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Obyczajowy
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Tom Kalin
Scenariusz: Howard A. Rodman
Produkcja: Francja, Hiszpania, USA
Premiera: 19 lutego 2010 (Polska)
18 maja 2007 (świat)

Uwikłani - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Uwikłani - Opinie

10 + 10 =

Uwikłani - polecane w tej kategorii

Uwikłani - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne