Krytyczne 24 godziny


3 głosy
Megafault
Oceń film
3.33

Krytyczne 24 godziny - fabułaFabuła filmu "Krytyczne 24 godziny"Film "Krytyczne 24 godziny" to thriller akcji w reżyserii Roberta Bentona. Głównym bohaterem jest Jack Bauer, agent CIA, który musi zapobiec zamachowi terrorystycznemu w Los Angeles.

Jack BauerJack Bauer jest agentem CIA, który pracuje w Los Angeles. Jego zadaniem jest zapobieganie zamachom terrorystycznym. Gdy w mieście pojawia się nowe zagrożenie, Jack musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby je zneutralizować.

Zamach terrorystycznyJack musi zapobiec zamachowi terrorystycznemu, który ma miejsce w Los Angeles. Jego celem jest znalezienie terrorystów i zatrzymanie ich przed wykonaniem zamachu. Jack musi działać szybko, ponieważ ma tylko 24 godziny, aby zapobiec tragedii.

Inne postacieW filmie pojawiają się również inne postacie, takie jak Chloe O'Brian, która jest asystentką Jacka, oraz David Palmer, prezydent Stanów Zjednoczonych. Oboje wspierają Jacka w jego misji.

Koniec filmuJackowi udaje się zapobiec zamachowi terrorystycznemu, ale jego misja nie jest jeszcze zakończona. Musi jeszcze znaleźć terrorystów i zatrzymać ich, zanim będzie za późno. Czy Jackowi uda się powstrzymać terrorystów? Przekonajcie się sami, oglądając film "Krytyczne 24 godziny".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Krytyczne 24 godziny obsada
Krytyczne 24 godziny
Kategoria: Filmy
Gatunek: Katastroficzny, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: David Michael Latt
Scenariusz: Paul Bales
Produkcja: USA
Premiera: 10 października 2009 (świat)

Krytyczne 24 godziny - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Krytyczne 24 godziny - Opinie

5 + 2 =

Krytyczne 24 godziny - polecane w tej kategorii

Krytyczne 24 godziny - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne