Drużyna


0 głosy
Drużyna
Oceń film
0.00

Drużyna - fabułaFabuła filmu "Drużyna"Film "Drużyna" opowiada historię pięciu młodych ludzi, którzy postanawiają założyć drużynę piłkarską. Głównymi bohaterami są: Kuba, Tomek, Ola, Basia i Staszek.

KubaKuba jest liderem grupy. Jest ambitny i wytrwały, a jego marzeniem jest zdobycie mistrzostwa w piłce nożnej. Jego wizja i determinacja są inspiracją dla pozostałych członków drużyny.

TomekTomek jest najlepszym przyjacielem Kuby. Jest bardzo zdolnym piłkarzem, ale ma problemy z koncentracją. Jego największym problemem jest to, że często traci koncentrację w trakcie meczu.

OlaOla jest najmłodszym członkiem drużyny. Jest bardzo zdolna, ale ma problemy z pewnością siebie. Dzięki wsparciu pozostałych członków drużyny, Ola zaczyna wierzyć w siebie i w swoje umiejętności.

BasiaBasia jest najstarszym członkiem drużyny. Jest bardzo doświadczona i wie, jak wykorzystać swoje umiejętności, aby pomóc drużynie. Jest bardzo pomocna i wspiera pozostałych członków drużyny.

StaszekStaszek jest najbardziej doświadczonym piłkarzem w drużynie. Jest bardzo dobrym strategiem i wie, jak wykorzystać swoje umiejętności, aby pomóc drużynie.

Wszyscy członkowie drużyny poświęcają się treningom i przygotowaniom, aby osiągnąć swój cel. Ich wysiłki zostają wynagrodzone, gdy drużyna zdobywa mistrzostwo. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym drużyna jest bardzo szczęśliwa i dumna ze swojego osiągnięcia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Drużyna obsada
Drużyna
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dokument
Czas trwania: 70 min.
Reżyseria: Michał Bielawski
Scenariusz: Michał Bielawski
Produkcja: Polska
Premiera: 8 sierpnia 2014 (Polska)
8 sierpnia 2014 (świat)

Drużyna - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
6,90 zł
za film
Oglądaj

Drużyna - Opinie

3 + 4 =

Drużyna - polecane w tej kategorii

Drużyna - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne