Śmietanka towarzyska


2 głosy
Café Society
Oceń film
5.00

Śmietanka towarzyska - fabuła

Wrażliwy młodzieniec z Nowego Jorku, Bobby (Jesse Eisenberg), wyjeżdża do słonecznego Los Angeles, by w Hollywood posmakować innego, ciekawszego życia od tego, jakie wiódł dotychczas. Tam zaczyna pracę u swojego wujka Phila Sterna (Steve Carrell), który w światku hollywoodzkich gwiazd zna każdego, kogo warto znać – jest w końcu agentem niejednego aktora czy aktorki. Na korzyści, które może chłopakowi przynieść wyjazd do Hollywood, liczy przede wszystkim matka Bobby’ego, a siostra Phila, zafascynowana pozycją swojego brata w aktorskim świecie. 


Początkowo Phil nie znajduje zbyt dużo czasu dla swojego siostrzeńca (spotyka go zresztą po raz pierwszy w życiu), lecz z czasem oprócz pracy oferuje mu również poznanie eleganckiego świata filmowców i aktorów, z którymi wciąż obcuje. „Tu całe miasto kręci się wokół ego” - instruuje siostrzeńca. 


Bobby coraz śmielej wchodzi w dotychczas mało znane mu celebryckie sfery. Trafia tam zresztą w erze rozkwitu Hollywood – są lata 30., życie towarzyskie toczy się w rytm jazzu i swingu, przy dźwięku klapsów, jakie padają na planie kolejnych kręconych filmów, a w aurze także skandali i romansów. 


Również Bobby zostaje uwikłany w skomplikowaną historię uczuciową, kiedy poznaje piękną, pełną młodzieńczego uroku asystentkę swojego wuja, dziewczynę imieniem Vonnie (Kristen Stewart). Zakochuje się w niej niemal od razu, jednak wyznanie jej swojego uczucia nie przynosi mu ulgi, bowiem Vonnie oznajmia mu, że spotyka się już z kimś. Bobby’emu trudno się z tym pogodzić, nie traci nadziei na to, że sytuacja odwróci się na jego korzyść. Sprawy potoczą się jednak zupełnie nieoczekiwanie. „Życie to komedia. Napisana przez komediopisarza-sadystę” – stwierdza główny bohater tego pełnego ciepła i humoru filmu w reżyserii Woody’ego Allena.  

Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Śmietanka towarzyska obsada
Śmietanka towarzyska
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna, Komedia, Dramat
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Woody Allen
Scenariusz: Woody Allen
Produkcja: USA
Premiera: 11 maja 2016 (świat)
31 lipca 2016 (Polska)

Śmietanka towarzyska - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
5,99 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Śmietanka towarzyska - Opinie

9 + 6 =

Śmietanka towarzyska - polecane w tej kategorii

Śmietanka towarzyska - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne