Drogówka


2 głosy
Drogówka
Oceń film
2.50

Drogówka - fabułaFabuła filmu "Drogówka"Film "Drogówka" to komedia kryminalna w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Głównym bohaterem jest policjant, komisarz Marek Kondrat, który pracuje w drogówce. Jego zadaniem jest wyłapywanie niebezpiecznych przestępców i zapewnienie bezpieczeństwa na drogach.

Komisarz Marek KondratKomisarz Marek Kondrat jest doświadczonym policjantem, który pracuje w drogówce. Jest bardzo skuteczny w swojej pracy i ma wielu wrogów. Jego największym wrogiem jest gangster, który chce go zniszczyć.

GangsterGangster jest głównym antagonistą w filmie. Jest bardzo złośliwy i bezwzględny. Chce zniszczyć komisarza Kondrata i jego rodzinę. Jego celem jest zdobycie wpływów w mieście i zapanowanie nad nim.

KonfliktKonflikt między komisarzem Kondratem a gangsterem rozpoczyna się, gdy gangster zaczyna wykorzystywać swoje wpływy, aby zniszczyć komisarza. Komisarz Kondrat musi znaleźć sposób, aby pokonać gangstera i ocalić swoją rodzinę.

ZakończenieKomisarz Kondrat w końcu pokonuje gangstera i zapewnia bezpieczeństwo na drogach. Jego rodzina jest bezpieczna, a on sam zostaje bohaterem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym komisarz Kondrat i jego rodzina cieszą się zwycięstwem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Drogówka obsada
Drogówka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Obyczajowy
Czas trwania: 118 min.
Reżyseria: Wojciech Smarzowski
Scenariusz: Wojciech Smarzowski
Produkcja: Polska
Premiera: 1 lutego 2013 (Polska)
14 grudnia 2012 (świat)

Drogówka - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj
płatny
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
10 zł
za film
Oglądaj

Drogówka - Opinie

10 + 6 =

Drogówka - polecane w tej kategorii

Drogówka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne