Fot: Stacey Newman / Shutterstock.com

Trinity

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Trinity to jedna z drugoplanowych bohaterek serialu komediowego „Chłopaki z baraków”. W rolę tę wcieliła się Jeanna Harrison. Jest córką Ricky'ego i Lucy, choć kwestia ojcostwa zostaje w początkowej fazie serialu podana w wątpliwość – istnieją pewne przypuszczenia, że prawdziwym ojcem dziewczynki może być Julian, jednak potem wątek ten nie jest kontynuowany. Poznajemy ją jako sprytne, trochę niesforne dziecko blisko związane ze swoją mamą, próbującą ochronić Trinity przed deprawującym wpływem ojca i jego kontrowersyjnymi metodami wychowawczymi. Z czasem bohaterka wyrasta na inteligentną, pewną siebie dziewczynę, która potrafi zadbać o swój los i zawalczyć o ukochanego chłopaka. W pewnym momencie odrywa się od Lucy i zaczyna spędzać więcej czasu z Rickym. Potem poświęca się życiu małżeńskiemu i wychowywaniu dziecka.


WYGLĄD


Poznajemy ją jako małą dziewczynkę o blond włosach spiętych różową i niebieską spinką, chodzącą zazwyczaj w dresach. Nastoletnia i dorosła Trinity jest atrakcyjną dziewczyną. Ma zielone oczy, krągłe kształty i średniej długości ciemnobrązowe włosy. Nosi bluzki z dużym dekoltem i naszyjniki. Często ubiera się na różowo.


BIOGRAFIA


Na początku serialu mała Trinity mieszka z mamą, choć bardzo lubi także spędzać czas z ojcem. Dzieje się to ku niezadowoleniu Lucy, która ma sporo wątpliwości, czy metoda wychowawcza Ricky'ego, polegająca na tym, że wszystkiego w życiu trzeba spróbować, żeby samemu poznać co jest dobre i złe, jest zasadna w stosunku do małego dziecka. Ogólnie jednak rodzice pozwalają Trin na rozrabianie, w związku z czym w bardzo młodym wieku przynależy ona do gangu dzieciaków obrzucających otoczenie butelkami, kradnie opony samochodowe, zostaje aresztowana za jazdę autem ojca oraz popala papierosy. Do pewnego momentu, jeszcze jako nastolatka wchodząca w dorosłość, jest kompletnie zależna od matki – razem z nią zmienia miejsce zamieszkania, zatrzymując się na dłużej u policjanta George'a Greena. 


Przez jakiś czas dziewczyna dorabia sobie w barze Juliana. Trinity ma wyraźnie ambiwalentny stosunek do swojego taty. Z jednej strony kocha go, wspiera w działaniach i życzy mu jak najlepiej, z drugiej ma wobec niego (podobnie jak matka) pewne oczekiwania, których ten nie jest w stanie spełnić. Czasami obawia się jego porywczości – z informacją o zajściu w ciążę z Jacobem idzie najpierw po poradę do Juliana. Z biegiem lat, im bardziej Lucy oddala się od Ricky'ego, tym więcej czasu córka spędza ze swoim tatą. Nie może jednak znieść negatywnego wpływu ojca na swojego męża i notorycznego narażania zdrowia oraz życia Jacoba w czasie nielegalnych działań „chłopaków”. Dużo wysiłku wkłada również w wychowanie dziecka, które w wyniku pomyłki zostaje nazwane „The Motel” - w skrócie „Mo”.


 

Pełna biografia »

Trinity - powiązania postaci

Trinity
Fot: Paul McKinnon / Shutterstock.com
Aktor: Jeanna Harrison
Ojciec: Ricky
Matka: Lucy

Trinity - Opinie

10 + 2 =

Chłopaki z baraków - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne