Fot: Stacey Newman / Shutterstock.com

Randy

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Randy, właśc. Randall, to jeden z pierwszoplanowych bohaterów serialu komediowego „Chłopaki z baraków”. W rolę tę wcielił się Patrick Roach. Randy to to młody facet z potężnym apetytem i odzwierciedlającym go ogromnym brzuchem, który wielokrotnie bywa obiektem kpin pozostałych bohaterów. Jest to dodatkowo wzmocnione przez fakt, że mężczyzna chodzi bez koszulki, gdyż jakikolwiek kontakt z materiałem powoduje u niego dotkliwą reakcję alergiczną w postaci wysypki. Randy jest zastępcą Jima Laheya – nadzorcy osiedla barakowozów Sunnyvale w Kanadzie. Razem z nim mieszka. Przez długi czas pozostają także w intymnej relacji. To człowiek nieco nierozgarnięty i niezbyt inteligentny, ale za to bardzo ambitny. Marzy mu się posada nadzorcy lub wstąpienie do policji. Bezskutecznie próbuje namówić Jima do rzucenia alkoholu. Kiedy się zdenerwuje, natychmiastowo ściąga spodnie (gdyż są zbyt ciasne) i chce walczyć z oponentem. Ciągle węszy i próbuje znaleźć haki na Ricky'ego, Juliana i Bubblesa. Uwielbia cheeseburgery. Przez niektórych bohaterów uważany jest za atrakcyjnego.


WYGLĄD


Randy to stosunkowo młody, niezbyt wysoki mężczyzna. Ma czarne oczy i takiego samego koloru krótko obcięte włosy. Zazwyczaj chodzi gładko ogolony, a na jego prawym policzku widnieje charakterystyczny pieprzyk. Randy jest jednak przede wszystkim posiadaczem ogromnego brzucha, który nie może uciec uwadze wszystkich pozostałych, gdyż z powodu alergii mężczyzna chodzi bez koszulki (odsłania wówczas przy okazji owłosioną klatę). Nosi również białe, bardzo obcisłe spodnie i czarny pas.


BIOGRAFIA


Randy zna Ricky'ego i Juliana jeszcze z czasów szkolnych, jednak ich drogi dawno temu się rozeszły. Niewiele wiadomo o jego przeszłości. Przez jakiś czas, najprawdopodobniej w latach 90., pracował jako męska prostytutka o ksywie „Smokey” – zdarza mu się zresztą wracać do tej profesji, kiedy to widzimy go pod supermarketem w przeciwsłonecznych okularach i kapeluszu. W pewnym sensie jest uzależniony od cheeseburgerów, które bywają wykorzystywane przeciwko niemu jako wabik, mający motywować do działania. Jak sam mówi: „Mężczyzna musi jeść”, co wydaje się jego dewizą życiową. 


Randy przez długie lata pozostaje w skomplikowanej relacji homoseksualnej z Jimem, chociaż alkoholizm nadzorcy osiedla wiele razy stawia go w trudnej pozycji. Ewidentnie kocha jednak Laheya i jest jedyną osobą, której ten potrafi posłuchać w swoich kryzysowych momentach. Pozostali bohaterowie często naśmiewają się z niego, co powoduje wybuchy agresji młodego mężczyzny. Randy nie jest jednak gołosłowny i zawsze staje do walki po ściągnięciu krępujących go spodni, choć zazwyczaj przegrywa. Dzięki ambicji, determinacji i sprytowi udaje mu się z biegiem lat awansować. Nigdy nie zdobywa jednak szacunku tytułowych „chłopaków”.


 

Pełna biografia »

Randy - powiązania postaci

Randy
Fot: Stacey Newman / Shutterstock.com
Aktor: Patrick Roach

Randy - Opinie

3 + 9 =

Chłopaki z baraków - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne