Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Martin

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Fleabag”, grany przez Bretta Gelmana. Mąż Claire, ojciec Jake’a. Zajmuje się handlem dziełami sztuki. Jest aroganckim i wulgarnym egocentrykiem. Uwielbia w rozmowie używać aluzji seksualnych. Ma skłonności do nadużywania alkoholu. Boi się porzucenia, ale nieustannie odpycha od siebie swoją żonę. Nie znosi swojej szwagierki, choć pociąga go seksualnie. Sam twierdzi, że ma zły charakter.


WYGLĄD


Martin jest wysokim i szczupłym brunetem. Nosi lekko zapuszczone włosy i bujną brodę. Niezależnie od tego, jak się ubierze, sprawia wrażenie osoby nieokrzesanej. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Fleabag prosi Martina o pomoc w sprzedaży kradzionej rzeźby. Bohater zgadza się jej pomóc za prowizją. Niedługo potem to on potrzebuje wsparcia głównej bohaterki, gdy wpada w panikę przy wyborze prezentu na urodziny swojej żony. Ostatecznie decyduje się jej podarować rzeźbę, którą dostał od Fleabag. W trakcie imprezy urodzinowej całuje główną bohaterkę. 


Martin spotyka się ponownie z Fleabag w dniu wystawy jej matki chrzestnej. Okazuje się, że przekonał Claire do tego, że jej siostra oszukała ją w kwestii pocałunku. 


Sezon 2


Podczas rodzinnej kolacji Martin deklaruje, że od pół roku nie tknął alkoholu. Informuje rodzinę, że razem z Claire starają się o dziecko. Nie wie, że jego żona jest w ciąży. Tego samego wieczoru Claire udaje się do łazienki, gdzie dochodzi do poronienia. Nie chce jednak, żeby jej rodzina się o tym dowiedziała. Fleabag, próbując zmusić Claire do wizyty w szpitalu, udaje, że to ona właśnie poroniła. Martin nie może powstrzymać się przed wygłoszeniem serii okrutnych komentarzy pod kątem swojej szwagierki i jej wyimaginowanej ciąży. Fleabag puszczają nerwy i uderza Martina w twarz. W odpowiedzi mężczyzna podnosi rękę na Fleabag


Martin oskarża główną bohaterkę o napaść. Próbuje wymusić na niej przeprosiny, które mogłyby zostać uznane za przyznanie się do winy. Poinstruowana przez prawnika Fleabag wie, że nie może go przeprosić. 


W dniu ślubu ojca i matki chrzestnej Claire informuje go, że od niego odchodzi. Martin nieskutecznie próbuje ją odzyskać.


 

Pełna biografia »

Martin - powiązania postaci

Martin
Fot: Silvia Elizabeth Pangaro / Shutterstock.com
Aktor: Brett Gelman
Synowie: Jake

Martin - Opinie

2 + 8 =

Współczesna dziewczyna - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne