Trent Harrison - Jeszcze nigdy…


5 głosy
Never Have I Ever
Oceń film
3.40

Trent Harrison

BIOGRAFIA Benjamin Norris

CHARAKTERYSTYKA


Uczeń Sherman Oaks, najlepszy przyjaciel Paxtona. Bałaganiarz, który nigdy nie dba o porządek. Roztrzepany, nieco chaotyczny. Dosyć skomplikowana osobowość – w stosunku do osób, których nie zna lub do których się zraził, bywa złośliwy i obcesowy, dla przyjaciół, w szczególności dla Paxtona, jest „do rany przyłóż” i na każdym kroku stara się nim opiekować i mu pomagać. Ma wątpliwy dar do robienia różnych rzeczy nie w tym czasie, gdy trzeba, co często przysparza mu kłopotów. W głębi ducha to jednak przyzwoity człowiek. Wiadomo, że jego ojciec jest sommelierem, z kolei matka budzi czasem u niego zażenowanie swym zachowaniem, zdarza się jej bowiem flirtować z jego przyjaciółmi.


WYGLĄD


Nastolatek nieco powyżej średniego wzrostu, normalnej budowy ciała; ma długie, ciemne, kręcone włosy opadające mu aż na ramiona. Z karnacji można wnioskować, że ma w sobie domieszkę krwi latynoskiej. Jego charakterystyczną częścią stroju jest czapeczka bejsbolowa, którą zawsze zakłada tył na przód.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Widzimy go jedzącego w Hot Pocket, czyli w miejscu, gdzie przebywają najpopularniejsi uczniowie liceum. Podczas kłótni Eleanor i Paxtona jest zdziwiony, dowiadując się o pochodzeniu przyjaciela. Ben pyta go, czy chciałby bilet na mecz. Kłóci się z Benem, chce go uderzyć.


Sezon 2


Jest przepytywany w spawie plotek rozsiewanych o Aneesie, nie pamięta, od kogo je usłyszał. Jest jednym z najbardziej przerażonych wiadomością o egzaminie końcowym zapowiedzianym przez pana Shapiro. Na balu prosi do tańca Eleanor, ta zgadza się, choć myli jej imię i nazywa ją Ericą.


Sezon 3


Umawia się z Eleanor, ale po pewnym czasie czuje, że ich związek się rozpada. Przeczuwając, że dziewczyna może z nim zerwać, w walentynki zaprasza ją do siebie na kolację, na której jest też obecny jego wuj, skutecznie zachwalający Trenta. Ostatecznie nie dochodzi do zerwania. Prosi Eleanor i Paxtona o pomoc w przygotowaniu jego urodzin, na które planuje zaprosić jak najwięcej gości.


Razem z Devi i Benem przygotowuje projekt na fizykę. Bierze udział w nocy gier, próbuje kupić alkohol na imprezę. Pomaga Eleanor nagrać filmik, który dziewczyna chce wysłać do agencji aktorskich. Mocno przeżywa fakt, że Paxton dostał się na studia i nie będą już się uczyć razem, na duchu podnosi go Eleanor, która jednak potem odkrywa, że Trent będzie musiał powtarzać rok w liceum. Devi dowiaduje się, że Eleanor straciła z nim dziewictwo.


Sezon 4


Kontynuuje związek z Eleanor. Postanawia się jej oświadczyć, ale dziewczyna odrzuca oświadczyny, motywując to tym, że są zbyt młodzi. Po tym zrywa z ukochaną, uznając, że nie uważa go za równego sobie i że on przeszkadza jej w spełnianiu ambitnych planów. Doradza Paxtonowi, by postawił się chłopakowi ze szkoły, który go wciąż poniża. Rozmawia z Benem na temat Devi, przekonuje go, że są dla siebie stworzeni, daje przyjacielowi żelki z narkotykiem, które mają pomóc Benowi się odprężyć.


Ponownie zaczyna się spotykać z Eleanor. Jako że nikt nie chce jej zatrudnić na planie, proponuje jej nagranie własnego filmu. Po zakończeniu szkoły zaczyna studiować na kierunku reżyserskim.

Trent Harrison - powiązania postaci Jeszcze nigdy…

Trent Harrison
Aktor: Benjamin Norris
Profesja: uczeń

Trent Harrison - Opinie

7 + 9 =

Jeszcze nigdy… - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne