Fot: Stacey Newman / Shutterstock.com

Chłopaki z baraków


6 głosy
Trailer Park Boys
Oceń film
4.33

Sam Losco

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Sam Losco to jeden z drugoplanowych bohaterów serialu „Chłopaki z baraków”. W rolę tę wcielił się Samuel Tarasco. W niektórych sezonach bywa jedynie epizodystą, w innych zaś wyrasta do rangi głównego antagonisty. Ze względu na swój wygląd i sposób zachowania przez wielu bohaterów bywa określany jako „jaskiniowiec”. Postać Sama ogniskuje w sobie niechęć zarówno tytułowych „chłopaków” –  Ricky'ego, Juliana i Bubblesa – jak też Jima Laheya, z którego byłą żoną, Barbarą, pozostaje przez jakiś czas w związku. W zależności od konkretnego momentu w serialu Sam mieszka na osiedlu barakowozów Sunnyvale lub poza nim. Jest człowiekiem różnych zawodów i specjalizacji, aczkolwiek poznajemy go jako weterynarza. Sam to mężczyzna przedsiębiorczy, sprytny, ale także porywczy, buńczuczny, często pragnący utrzeć nosa innym, którzy się z niego naśmiewają. W gruncie rzeczy wielokrotnie odsłania jednak swoją tchórzliwą naturę i uległość. Uwielbia hot-dogi.


WYGLĄD


Sam to przysadzisty, barczysty mężczyzna koło sześćdziesiątki. Ma twarz pokrytą zmarszczkami, resztki brązowych włosów na głowie i rozmaicie przycięty zarost. Często odsłania również obfite owłosienie na klacie, gdyż nosi rozpięte lub rozchełstane pod szyją koszule. Niejednokrotnie pojawia się w okularach przeciwsłonecznych oraz naszyjnikach. Choć wielokrotnie próbuje o siebie zadbać i pozować na przystojnego faceta, w gruncie rzeczy wygląda zazwyczaj niechlujnie.


BIOGRAFIA


Sam pojawia się w serialu jako weterynarz, który interweniuje po tym, jak pies pani Peterson zjadł brownie z marihuaną. Operuje także postrzelonego Ricky'ego. Później traci klinikę i zamierza kandydować na nadzorcę osiedla barakowozów Sunnyvale – stanowisko, zajmowane dotychczas przez Jima Laheya, który notorycznie jest jednak na rauszu alkoholowym. Bubbles, Julian i Ricky stają wtedy murem za Jimem, którym jest im łatwiej sterować i dodają Samowi grzybków halucynogennych do jedzenia. W wyniku tej intrygi „jaskiniowiec” ośmiesza się podczas publicznego przemówienia i traci szansę na pracę.


Przez jakiś czas żyje z byłą żoną Jima, Barbarą Lahey, która zgadza się nawet go poślubić. Sytuacja ulega diametralnej zmianie, kiedy okazuje się, że Sam wystąpił w jednym z filmów porno J-Roca. Po kilku latach mężczyzna wraca jednak do zalotów, podsyłając Barbarze kwiaty i prezenty jako tajemniczy wielbiciel. Kiedy w końcu się ujawnia, przez jakiś czas są razem, ale zrywają za sprawą sprytnego zabiegu Jima, który w anonimowy sposób powiadamia swoją ex, że Sam zdradził ją z innym mężczyzną.


Sam ma za sobą także epizody działalności przestępczej. Pomijając konszachty z gangsterem Cyrusem, zdarza mu się brać zakładników dla osiągnięcia konkretnego celu oraz grozić śmiercią pozostałym.


W dziewiątym sezonie ukrywa się w lesie i de facto zostaje prawdziwym „jaskiniowcem”, gdyż mieszka w jaskini. Zostaje nawet wzięty za legendarnego potwora Sasquatcha, bo grasuje wśród chaszczy nagi i mocno owłosiony. W końcówce sezonu strażnicy terenów zielonych mylą go z niedźwiedziem i aplikują mężczyźnie pocisk usypiający.

Pełna biografia »

Sam Losco - powiązania postaci

Sam Losco
Aktor: Samuel Tarasco

Sam Losco - Opinie

5 + 6 =

Chłopaki z baraków - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne