Rhyah - Jeszcze nigdy…


5 głosy
Never Have I Ever
Oceń film
3.40

Rhyah

BIOGRAFIA Sarayu Blue

CHARAKTERYSTYKA


Matka Desa. Pracuje jako dietetyczka, jest uważana za dobrego specjalistę. Przez pewien czas przyjaciółka Nalini, ale nigdy nie jest z nią do końca szczera. Na pierwszy rzut oka to bardzo nowoczesna kobieta, która lubi dobrą zabawę, jest liberalna i otwarta, wydaje się też matką, która wychowuje syna na dużym luzie. Z czasem jednak pokazuje swoje inne oblicze – jest zarozumiała, na każdym kroku przechwala się Desem uczęszczającym do elitarnej szkoły, wywyższa się i gardzi gorzej od niej sytuowanymi. Okazuje się także, że trzyma syna pod kloszem, to przez nią nie ma wielu znajomych, to ona także decyduje o jego życiu uczuciowym, skreślając nieodpowiednie partnerki.


WYGLĄD


Hinduska w średnim wieku, niska, szczupła, nosząca się jak Amerykanka. Na co dzień nie zakłada tradycyjnych strojów (poza imprezami z okazji hinduskich świąt, wtedy nosi sari), ubiera się modnie, dobiera zawsze zwracającą uwagę biżuterię, ma mocny makijaż. Włosy ma długie, kręcone, za ramiona, rozjaśnione na kasztanowy brąz, czasem z jasnymi pasemkami.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Poznaje Nalini na przyjęciu, zaprzyjaźnia się z nią, pozując przed nią na zamerykanizowaną, beztroską kobietę. Żali się Nalini, że jej syn nie ma żadnych kolegów. Kilkakrotnie chwali się synem, zapewnia, że ma przed sobą świetlaną przyszłość.


Przyłapuje syna na całowaniu się z Devi. Rozmawia z Desem, Devi i Nalini na temat związku syna z Devi. Podczas koncertu wiosennego jest świadkiem ataku paniki Devi, uspokaja ją, próbuje zniechęcić Nalini do jedzenia niezdrowych przekąsek. Rozmawia z synem, zakazuje mu spotykać się z Devi, po ataku paniki uważa, że dziewczyna jest zaburzona psychicznie i może mu zaszkodzić w nauce i w dalszym życiu. Kłóci się z Nalini, która kończy z nią przyjaźń.

Rhyah - powiązania postaci Jeszcze nigdy…

Rhyah
Rhyah - Jeszcze nigdy… Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Sarayu Blue
Profesja: dietetyczka
Synowie: Nirdesh "Des"

Rhyah - Opinie

4 + 1 =

Jeszcze nigdy… - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne