Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Boo

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowa bohaterka serialu „Fleabag”, grana przez Jenny Rainsford. Najlepsza przyjaciółka głównej bohaterki. Wspólnie z Fleabag otworzyła londyńską kawiarnię. Jest ciepłą i otwartą osobą. Bardzo istotne jest dla niej poczucie niezależności. Jest zabawna, często doprowadza Fleabag do śmiechu. Stara się z wyrozumiałością podchodzić do ludzkich błędów. Pali papierosy. Uwielbia świnki morskie. W serialu pojawia się jedynie w retrospekcjach. 


WYGLĄD


Boo jest niską i szczupłą blondynką. Przeważnie nosi rozpuszczone, lekko zmierzwione włosy do ramion. Ma niebieskie oczy. Ubiera się swobodnie i niezobowiązująco. Niektóre z jej strojów wpisują się w styl vintage. Często zakłada biżuterię.


BIOGRAFIA


Sezon 1


W retrospekcjach ukazane są spotkania Boo z jej najlepszą przyjaciółką, Fleabag. We wspomnieniach głównej bohaterki pojawia się moment, w którym przyjaciółki wspólnie otworzyły biznes. Fleabag często wraca myślami do rozmów z Boo, chwil zwierzeń, zakupów ubraniowych, wspólnych żartów. Przypomina sobie także dzień, w którym Boo zakochała się w swoim sąsiedzie.  


Z opowieści Fleabag widzowie dowiadują się, że Boo zginęła w wypadku, który sama sprowokowała. Gdy dowiedziała się o zdradzie swojego chłopaka, chciała dać mu nauczkę i trafić do szpitala. Dlatego weszła na ścieżkę rowerową pod koła rozpędzonego roweru, który wyrzucił ją na ulicę. W wypadku zginęły trzy osoby. Całe wydarzenie zostało opisane w prasie. 


Sezon 2


W retrospekcjach ukazany jest pogrzeb matki Fleabag, na którym Boo była obecna. Główna bohaterka wspomina chwile, w których Boo pomagała jej przebrnąć przez czas żałoby.


 

Pełna biografia »

Boo - powiązania postaci

Boo
Fot: screen z serialu (https://www.youtube.com/watch?v=uKDCJAfwKno)
Aktor: Jenny Rainsford
Data śmierci: przed rozpoczęciem serialu
Miejsce śmierci: wypadek samochodowy

Boo - Opinie

9 + 8 =

Współczesna dziewczyna - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne