Fot: Stacey Newman / Shutterstock.com

Chłopaki z baraków


6 głosy
Trailer Park Boys
Oceń film
4.33

Tyrone

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Tyrone (tak naprawdę Tyler, czasem nazywany w skrócie „T”), to jeden z drugoplanowych bohaterów serialu komediowego „Chłopaki z baraków”. W rolę tę wcielił się Tyrone Parsons. Jest to jedna z nielicznych drugoplanowych postaci obecnych we wszystkich sezonach serialu. Tyrone jest członkiem ekipy J-Roca, jego DJ-em, prawą ręką i najbliższym przyjacielem. Pomimo bliskości potrafi jednak odnosić się do niego krytycznie, np. w kwestii natarczywego powtarzania przez kumpla frazy „kno' wha' I'm sayin” oraz jego nierzeczywistego spojrzenia na życie. Początkowo zgrywa twardziela i osobę „z ulicy”, z czasem jednak ujawnia coraz łagodniejszy charakter. W pierwszych sezonach jest mocno zaangażowany w kulturę hip hopu i wspiera J-Roca w jego raperskich próbach, ale z biegiem lat zdecydowanie od tego odchodzi. Bliżej zaczyna być mu do interesów Juliana i możliwości szybkiego wzbogacenia się. Podobnie jak wielu innych mieszkańców osiedla barakowozów Sunnyvale nienawidzi nadzorcy Jima Laheya i jego asystenta Randy'ego.


WYGLĄD


Tyrone to młody, dobrze zbudowany, czarny mężczyzna. Początkowo mocno odczuwa przynależność do subkultury hip hopu ulicznego i w taki sposób się ubiera – długie bluzki, szerokie, opuszczone w kroku spodnie, bandana lub czapka na głowie. Ma również tatuaże. Z czasem jego „gangsta” styl ewoluuje, jednak nie gaśnie zamiłowanie Tyrone'a do długich łańcuchów i nakryć głowy. Zaczyna jednak zakładać bardziej stonowane ubrania i zapuszcza długą, elegancko przyciętą, czarną brodę.


BIOGRAFIA


W pierwszych sezonach jest po prostu mało zindywidualizowanym członkiem ekipy J-Roca, który ma niewiele kwestii dialogowych poza naśmiewaniem się z Randy'ego. Czasem pomaga również Ricky'emu, Julianowi i Bubblesowi w realizacji ich karkołomnych planów. W szóstym sezonie razem z J-Rocem mają dwie wspólne dziewczyny, które w tym samym momencie są w ciąży. Nie są pewni, kto jest ojcem danego dziecka, więc postanawiają wychowywać je razem. Ten wątek nie jest jednak potem kontynuowany w serialu. Trochę później J-Roc trafia do więzienia, a w trakcie jego pobytu tam „T” załatwia sprawy biznesowe związane z barem Juliana w imieniu ich obu. 


W dziewiątym sezonie pracuje w otworzonym na terenie parku Mystic Fingers Day Spa, gdzie uskarża się na konieczność wykonywania „dodatkowych przysług” dla pań, co pozwala sądzić, że pod przykrywką salonu spa odbywa się w tym miejscu prostytucja. Kiedy Tyrone widzi, jakie przynosi mu to zyski, przestaje narzekać. Pod koniec sezonu widzimy go w szczęśliwej relacji romantycznej ze znacznie starszą kobietą.

Pełna biografia »

Tyrone - powiązania postaci

Tyrone
Aktor: Tyrone Parsons

Tyrone - Opinie

7 + 6 =

Chłopaki z baraków - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne