Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com

Raymond "Stingray" Porter - Cobra Kai


10 głosy
Cobra Kai
Oceń film
4.70

Raymond "Stingray" Porter

BIOGRAFIA Paul Walter Hauser

CHARAKTERYSTYKA


Pracownik supermarketu, starszy od większości młodocianych bohaterów serialu. Zawsze marzył o zostaniu karateką, ale został zawieszony, przez co potem łatwo mógł stać się ofiarą manipulacji Terry'ego. Typ „wiecznego chłopca”, który cały czas ucieka przed odpowiedzialnością. Wciąż mieszka z matką, nie myśli o karierze zawodowej, świetnie pasuje mu oferta Terry'ego, także ze względu na wymierne korzyści materialne. Nie ma wielkiego pojęcia o sztukach walki, ale jest agresywny i walcząc nieprzepisowo, potrafi narobić rywalom kłopotu. Sam uważa się za tryskającego energią mistrza, bywa chamski i irytujący, a jego wieczne żarty budzą u większości niesmak i zażenowanie. Źle radzi sobie w interakcjach z innymi. Zmienia się dopiero w samym finale.


WYGLĄD


Średniego wzrostu mężczyzna między 30. a 40. rokiem życia, mocno zbudowany, nawet odrobinę otyły. Ma zaczesane do góry włosy w kolorze ciemny blond i rudawą brodę (do tego niewielki wąsik). Ubiera się bardzo młodzieżowo, nieadekwatnie do wieku, czasem zakłada ciemne okulary i czerwoną opaskę na czoło.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Pracuje w supermarkecie w dziale narzędzia, sprzedaje towary Danielowi, Johnny'emu, Robby'emu. Twierdzi, że jest fanem mocnej muzyki i karate. Uczestniczy w pokazie Cobra Kai, chce dołączyć do dojo i walczyć z Miguelem. Ostatecznie kończy się na sparingu z Tory.


Dołącza do Cobra Kai, zostaje pilnym uczniem Johna Kreese'a, walczy według jego zaleceń. Wygrywa kilka walk, wykorzystując zagapienie przeciwników lub walcząc nieprzepisowo. Zjawia się na imprezie Moon ze swą dziewczyną Fawn, podjudza na siebie Miyagi-Do i Cobra Kai. Chce zatrudnić się jako ochroniarz w West Valley High School, ale nie zostaje przyjęty. Bierze udział w bójce w szkole. Demonstracyjnie popiera Johna Kreese'a, a lekceważy Johnny'ego.


Sezon 3


Dowiadujemy się, że został skazany za udział w bójce, nałożono na niego zakaz zbliżania się do uczniów West Valley High School. Musi zrzec się członkostwa w Cobra Kai. Matka wyrzuca go z domu.


Sezon 4


Zamieszkuje u siostry, szybko wpada w konflikt z jej sąsiadem. Próbuje wrócić do Cobra Kai, ale John Kreese odmawia, co więcej, upokarza go przy wszystkich. Organizuje przyjęcie w domu swojej siostry, bije sąsiada, wskakuje do basenu po bójce z udziałem Robby'ego.


Spotyka Terry'ego, który nietrzeźwy atakuje go, a potem obiecuje przyjąć go do Cobra Kai w zamian za przysługę i wrobienie Johna Kreese'a. Po uderzeniu w głowę przez Terry'ego budzi się w szpitalu, jako sprawcę ataku identyfikuje Johna Kreese'a. Zostaje przyjęty do dojo, ale męczą go wyrzuty sumienia.


Sezon 5


Wraca do zdrowia, zamieszkuje na eleganckim poddaszu, za pieniądze od Terry'ego kupuje telewizor i PlayStation, dodatkowo dostaje jeszcze dawny samochód Johnny'ego z logo Cobra Kai. Odwiedzają go Daniel i Chozen, próbują zmusić go do przyznania się do kłamstw, omal nie zostaje pobity przez Daniela, broni go Chozen.


Przyznaje się przed Elim, Samanthą, Bertem i Demetrim do oszustwa ze strony Terry'ego, ale odmawia współpracy z policją. Zawozi Amandę i Carmen do miejsca, w którym został Daniel, następnie zawozi wszystkich pod dojo, w którym toczy się walka. Po porażce Terry'ego w walce z Danielem decyduje się wyznać prawdę policyjnemu detektywowi.

Raymond "Stingray" Porter - powiązania postaci Cobra Kai

Raymond "Stingray" Porter
Raymond Fot: Tinseltown / Shutterstock.com
Aktor: Paul Walter Hauser

Raymond "Stingray" Porter - Opinie

4 + 10 =

Cobra Kai - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne