Rozdzieleni


3 głosy
The Search
Oceń film
3.33

Rozdzieleni - fabułaFabuła filmu "Rozdzieleni"Film "Rozdzieleni" to opowieść o rodzinie, która zostaje rozdzielona przez niespodziewane wydarzenia. Głównymi bohaterami są bracia, którzy muszą poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, jakie stawia przed nimi życie.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są bracia, którzy zostają rozdzieleni przez niespodziewane wydarzenia. Starszy brat, John, jest zmuszony do opuszczenia domu i wyjazdu do innego miasta, aby zarobić pieniądze na utrzymanie rodziny. Młodszy brat, David, pozostaje w domu i musi poradzić sobie sam.

Postacie drugoplanoweW filmie pojawiają się także postacie drugoplanowe, które wpływają na losy głównych bohaterów. Są to m.in. matka chłopców, która stara się zapewnić im jak najlepsze warunki do życia, oraz ich ojciec, który jest zmuszony do wyjazdu za granicę w celu zarobienia pieniędzy.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie, gdy bracia odnajdują się po latach rozłąki. John wraca do domu i odnajduje swojego młodszego brata, który w międzyczasie dorósł i stał się silnym i odpowiedzialnym mężczyzną. Rodzina zostaje ponownie zjednoczona, a bracia mogą cieszyć się wspólnym życiem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Rozdzieleni obsada
Rozdzieleni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Wojenny
Czas trwania: 149 min.
Reżyseria: Michel Hazanavicius
Scenariusz: Michel Hazanavicius
Produkcja: Francja, Gruzja
Premiera: 27 marca 2015 (Polska)
21 maja 2014 (świat)

Rozdzieleni - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Rozdzieleni - Opinie

1 + 9 =

Rozdzieleni - polecane w tej kategorii

Rozdzieleni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne