Szkoła życia


9 głosy
Szkoła życia
Oceń film
3.44

Szkoła życia - fabułaSerial "Szkoła życia"


Serial "Szkoła życia" to opowieść o grupie młodych ludzi, którzy próbują odnaleźć swoje miejsce w świecie. Każdy z nich ma swoje własne problemy i wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć.

Główni bohaterowie


Głównymi bohaterami serialu są:

- Emma - młoda dziewczyna, która próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Jest bardzo ambitna i pracowita, ale czasami ma problemy z odnalezieniem właściwej drogi.

- Jack - przyjaciel Emmy, który jest bardzo zdolny, ale często ma problemy z koncentracją. Jest bardzo pomocny i wspiera Emmę w jej wyzwaniach.

- Sarah - najlepsza przyjaciółka Emmy, która jest bardzo zorganizowana i ambitna. Ma wiele planów na przyszłość i jest gotowa do ich realizacji.

- David - przyjaciel Jacka, który jest bardzo zabawny i lubiący zabawę. Ma wiele pomysłów, ale czasami trudno mu je zrealizować.

Fabuła


Serial opowiada o przygodach głównych bohaterów, którzy próbują odnaleźć swoje miejsce w świecie. Przez cały serial bohaterowie muszą stawić czoła wielu wyzwaniom i próbom, które pozwolą im odkryć, kim są i czego chcą.

Serial pokazuje, jak bohaterowie radzą sobie z trudnymi sytuacjami i jak wspierają się nawzajem w swoich wyzwaniach. Serial uczy, że nie ma jednej słusznej drogi, a każdy musi odnaleźć swoją własną.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Szkoła życia obsada
Szkoła życia
Kategoria: Seriale
Gatunek: Paradokument
Czas trwania: 40 min.
Reżyseria: Michał Janów i in.
Scenariusz: Andrzej Staszczyk, Katarzyna Stelmaszczyk i in.
Produkcja: Polska
Premiera: 2013

Szkoła życia - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Szkoła życia - Opinie

10 + 4 =
Kuba, 2021-08-29 18:50:44
Super Odpowiedz

Szkoła życia - polecane w tej kategorii

Szkoła życia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne