Pieśń słonia


1 głosy
Elephant Song
Oceń film
2.00

Pieśń słonia - fabułaFabuła filmu "Pieśń słonia"Film "Pieśń słonia" to opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Gunehgaar, która mieszka w małym miasteczku w Indiach. Gunehgaar jest córką słynnego szamana, który wierzy, że wszystko w życiu ma swoje miejsce. Gunehgaar ma w sobie wielką siłę i odwagę, która pozwala jej stawić czoła wszelkim przeciwnościom.

Przygoda GunehgaarGunehgaar wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Po drodze spotyka wielu interesujących ludzi, którzy pomagają jej w jej poszukiwaniach. Wśród nich są: mądry słoń, który uczy ją mądrości życia, mądra kobieta, która uczy ją szacunku do innych, oraz mądry mężczyzna, który uczy ją, jak wykorzystać swoją siłę.

Przeszkody na drodze GunehgaarGunehgaar napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, takim jak zły czarownik, który chce ją zniszczyć, oraz zły król, który chce wykorzystać jej moc do własnych celów. Gunehgaar musi zmierzyć się z wieloma trudnymi wyborami, aby osiągnąć swój cel.

ZakończenieGunehgaar odkrywa, że jej moc pochodzi z jej wiary w siebie i w to, że wszystko ma swoje miejsce. Dzięki swojej odwadze i mądrości Gunehgaar pokonuje wszystkie przeszkody i odnajduje swoje miejsce w świecie. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Gunehgaar i jej przyjaciele śpiewają pieśń słonia, symbolizującą siłę i mądrość, które pozwoliły im odnaleźć swoje miejsce w świecie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pieśń słonia obsada
Pieśń słonia
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Charles Binamé
Scenariusz: Nicolas Billon
Produkcja: Kanada
Premiera: 4 września 2015 (Polska)
10 września 2014 (świat)

Pieśń słonia - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj

Pieśń słonia - Opinie

1 + 6 =

Pieśń słonia - polecane w tej kategorii

Pieśń słonia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne