Disco Polo


5 głosy
Disco Polo
Oceń film
2.80

Disco Polo - fabułaFabuła filmu "Disco Polo"Film "Disco Polo" to komedia romantyczna, która opowiada historię dwóch przyjaciół, którzy postanawiają założyć zespół muzyczny grający muzykę disco polo. Głównymi bohaterami są Tomek i Kuba, którzy poznali się w szkole średniej i od tego czasu są nierozłączni.

Tomek i KubaTomek i Kuba są zafascynowani muzyką disco polo i postanawiają założyć zespół. Niestety, ich rodzice nie są zachwyceni ich pomysłem i nie wspierają ich w ich przedsięwzięciu. Mimo to, Tomek i Kuba postanawiają zrealizować swoje marzenia i zaczynają szukać innych muzyków, którzy dołączą do ich zespołu.

ZespółTomek i Kuba znajdują trzech innych muzyków, którzy dołączają do ich zespołu. Są to: Basia, która jest wokalistką, Piotrek, który gra na gitarze i Michał, który gra na perkusji. Razem tworzą zespół, który nazywa się "Disco Polo".

SukcesZespół "Disco Polo" zaczyna grać na lokalnych imprezach i szybko zdobywa popularność. Ich muzyka jest bardzo lubiana przez młodych ludzi i zespół zaczyna odnosić sukcesy. Wkrótce zespół zostaje zaproszony do udziału w konkursie muzycznym, w którym mają szansę wygrać dużą nagrodę.

KonkursTomek i Kuba wraz z zespołem "Disco Polo" wyjeżdżają na konkurs muzyczny. Podczas konkursu zespół zdobywa wielu fanów i zaczyna być rozpoznawany w całej Polsce. W finale zespół wygrywa konkurs i zostaje okrzyknięty najlepszym zespołem disco polo w kraju.

Happy endTomek i Kuba są szczęśliwi, że ich marzenia się spełniły. Ich rodzice są dumni z ich sukcesu i w końcu zaczynają wspierać ich w ich muzycznej karierze. Zespół "Disco Polo" zaczyna koncertować po całej Polsce i zdobywa coraz większą popularność. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Tomek i Kuba są szczęśliwi i spełnieni.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Disco Polo obsada
Disco Polo
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Muzyczny
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Maciej Bochniak
Scenariusz: Maciej Bochniak, Mateusz Kościukiewicz
Produkcja: Polska
Premiera: 7 lutego 2015 (Polska)
27 lutego 2015 (świat)

Disco Polo - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj

Disco Polo - Opinie

7 + 5 =

Disco Polo - polecane w tej kategorii

Disco Polo - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne