Istnienie


0 głosy
Haunter
Oceń film
0.00

Istnienie - fabułaFabuła filmu "Istnienie"Film "Istnienie" to science-fiction opowiadający o przyszłości, w której ludzkość została zmuszona do ucieczki przed zagładą. Głównym bohaterem jest Joseph Cooper, który wraz z rodziną i przyjaciółmi wyrusza w kosmos, aby znaleźć nowy dom dla ludzkości.

Joseph CooperJoseph Cooper jest głównym bohaterem filmu. Jest byłym astronautą, który po latach służby wojskowej wraca do domu, aby spędzić czas z rodziną. Gdy ludzkość zostaje zmuszona do ucieczki przed zagładą, Cooper postanawia wyruszyć w kosmos, aby znaleźć nowy dom dla ludzkości.

MurphMurph jest córką Coopera. Jest mądrą i odważną dziewczyną, która wspiera ojca w jego misji. Pomaga mu w poszukiwaniu nowego domu dla ludzkości i wspiera go w trudnych chwilach.

Dr MannDr Mann jest byłym astronautą, który wyruszył w kosmos w poszukiwaniu nowego domu dla ludzkości. Jest bardzo inteligentny i odważny, ale jego misja nie powiodła się. Gdy Cooper i jego załoga spotykają się z Mannem, okazuje się, że jest on zdesperowany i gotowy do wszystkiego, aby ocalić ludzkość.

ZakończenieJoseph Cooper i jego załoga wyruszają w kosmos, aby znaleźć nowy dom dla ludzkości. Podczas swojej podróży spotykają wielu przyjaciół i wrogów, a także odkrywają tajemnice, które mogą zmienić losy ludzkości. W końcu odkrywają, że ich misja jest ważniejsza niż kiedykolwiek i że muszą zrobić wszystko, aby ocalić ludzkość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Istnienie obsada
Istnienie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: Vincenzo Natali
Scenariusz: Brian King
Produkcja: Francja, Kanada
Premiera: 25 października 2013 (Polska)
9 marca 2013 (świat)

Istnienie - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
płatny
Oglądaj
5 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Istnienie - Opinie

3 + 7 =

Istnienie - polecane w tej kategorii

Istnienie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne