Clive Koch - The End of the F***ing World


1 głosy
The End of the F***ing World
Oceń film
5.00

Clive Koch

BIOGRAFIA Jonathan Aris

CHARAKTERYSTYKA


Profesor uniwersytecki na wydziale filozofii; seryjny zabójca i gwałciciel, były partner Bonnie. Można wywnioskować, że urodził się w Niemczech, na pewno wychowywała go samotnie matka. Swoje zbrodnie dokładnie dokumentował zarówno na nagraniach, jak i na fotkach. Amoralny, bardzo dokładnie planujący swe zbrodnie, w zasadzie niewzbudzający nigdy niczyich podejrzeń.


WYGLĄD


Mężczyzna po 40., wzrost nieco powyżej średniej, bardzo szczupły, sprawiający wrażenie drobniejszego niż w rzeczywistości. Ma brązowe włosy do połowy ucha i niewielki wąsik. Ubiera się zazwyczaj dość elegancko.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Do jego domu włamują się James i Alyssa. Wraca do domu, widzi, że ktoś się włamał, zabiera ze sobą pogrzebacz. Zastaje w swej sypialni śpiącą Alyssę, rozmawia z nią, a potem próbuje ją zgwałcić, ale ginie od ciosu nożem Jamesa, który następnie układa wokół jego ciała fotki jego ofiar i nagrania dokumentujące jego zbrodnie. Jego zwłoki znajduje matka, która niszczy większość dowodów ułożonych przez Jamesa.


Sezon 2


Pojawia się w retrospekcjach. Dowiadujemy się, że Clive wykładał na uniwersytecie, na jego zajęcia zaczęła chodzić Bonnie, dziewczyna, która oblała egzaminy i zaczęła pracę w bibliotece. Pozwolił jej na nie uczęszczać, ale w zamian za spotkania. Zostali kochankami (planował ją zgwałcić, jeśli odmówi). Bonnie rozbiła szybę w jego aucie, gdy była świadkiem, jak zgwałcił inną uczennicę. Omamił Bonnie, mówiąc, że zgwałcona go szantażuje. Wysyłał listy do więzienia, gdzie trafiła Bonnie po zabiciu rzekomej szantażystki. W listach wyznał jej miłość.

Clive Koch - powiązania postaci The End of the F***ing World

Clive Koch
Aktor: Jonathan Aris
Data śmierci: sezon 1
Profesja: profesor uniwersytecki

Clive Koch - Opinie

7 + 6 =

The End of the F***ing World - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne