Syberiada polska


2 głosy
Syberiada polska
Oceń film
3.00

Syberiada polska - fabułaFabuła filmu "Syberiada polska"Film "Syberiada polska" to opowieść o losach trzech rodzin, które wyemigrowały z Polski do ZSRR w latach 30. XX wieku. Głównymi bohaterami są: Janek, syn Jana i Anny, który wraz z rodzicami wyemigrował do ZSRR; Władzio, syn Józefa i Marii, który wraz z rodzicami wyemigrował do ZSRR; oraz Zosia, córka Jana i Anny, która pozostała w Polsce.

Janek i Władzio w ZSRRJanek i Władzio wraz z rodzicami wyemigrowali do ZSRR, gdzie zostali zmuszeni do pracy w kopalni. Przez wiele lat pracowali w trudnych warunkach, a ich rodziny żyły w skrajnym ubóstwie. Władzio zakochał się w miejscowej dziewczynie, która okazała się być córką jego szefa.

Zosia w PolsceZosia pozostała w Polsce i wychowywała się u swojej babci. Przez wiele lat nie miała żadnego kontaktu z rodzicami. Pewnego dnia postanowiła wyruszyć w podróż do ZSRR, aby odnaleźć swoją rodzinę.

Spotkanie rodzinPo wielu latach poszukiwań Zosia odnalazła swoją rodzinę. Janek i Władzio spotkali się po raz pierwszy od wyemigrowania do ZSRR. Wszyscy razem postanowili wrócić do Polski.

Powrót do PolskiRodzina wyruszyła w podróż powrotną do Polski. Podczas drogi spotkali wielu ludzi, którzy mieli podobne losy. Wszyscy razem dotarli do Polski, gdzie zaczęli nowe życie.

Film "Syberiada polska" to opowieść o losach trzech rodzin, które wyemigrowały z Polski do ZSRR w latach 30. XX wieku. To historia o odwadze, determinacji i miłości, która pozwoliła im przetrwać w trudnych warunkach.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Syberiada polska obsada
Syberiada polska
Kategoria: Filmy
Gatunek: Historyczny, Dramat, Wojenny
Czas trwania: 125 min.
Reżyseria: Janusz Zaorski
Scenariusz: Michał Komar, Maciej Dutkiewicz
Produkcja: Polska
Premiera: 22 lutego 2013 (Polska)
18 lutego 2013 (świat)

Syberiada polska - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Syberiada polska - Opinie

7 + 5 =

Syberiada polska - polecane w tej kategorii

Syberiada polska - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne