Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Jules Vaughn

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohaterka serialu „Euforia”, grana przez Hunter Schafter. Jules jest siedemnastolatką, która niedawno przeprowadziła się do miasta. Urodziła się jako chłopiec, lecz od dziecka czuła, że przypisana jej płeć nie jest właściwa. Gdy była mała, matka umieściła ją w szpitalu psychiatrycznym. Kobieta ostatecznie opuściła rodzinę, a Jules w wieku 13 lat rozpoczęła tranzycję. Jej ociec bardzo ją w tym wspierał. Jules zaczęła eksperymentować i umawiać się przez Internet ze starszymi mężczyznami. 


WYGLĄD


Jules jest prawdziwym „kolorowym ptakiem”. Poświęca dużo czasu na swoje stylizacje. Dziewczyna ma długie blond włosy, często wymyślnie się maluje. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Jules niedawno przeprowadziła się do miasta z ojcem. Dziewczyna zazwyczaj umawia się na internetowe randki ze starszymi mężczyznami w tanich motelach. Kiedy przychodzi na jedną z imprez, dochodzi do konfrontacji z Natem, który krzyczy na nią i pyta, kto ją zaprosił. Jules, która boi się, że ten coś jej zrobi, chwyta nóż i kaleczy się, by pokazać, że jest nieprzewidywalna. Kiedy wychodzi, poznaje Rue. 


Jules zaczyna w końcu pisać z chłopakiem w swoim wieku i powoli się w nim zakochuje. Kiedy jednak postanawia się z nim spotkać, w nocy nad jeziorem, okazuje się, że pod imieniem „Tyler” tak naprawdę cały czas ukrywał się Nate. Chłopak całuje Jules, jednak kiedy ta każe mu przestać i jest wyraźnie przestraszona, Nate zaczyna ją szantażować – mówi, że przekaże jej nagie zdjęcia policji, co sprawi, że będzie ona widnieć w rejestrze przestępców seksualnych. Po tym wielkim rozczarowaniu Jules udaje się do Rue i mówi, że Tyler „wyglądał inaczej niż na zdjęciach”. 


Relacja dziewczyn coraz bardziej się zacieśnia. Rue wyraźnie zakochuje się w Jules, jednak po wspólnym pocałunku obie udają, że nic się nie stało. Ostatecznie wybiegają razem z imprezy z planem, by uciec z miasta. Na pomysł ten wpada Rue, Jules jednak bardzo się on podoba. Kiedy jednak dobiegają na dworzec, Rue już nie jest tak pewna tej decyzji. Ostatecznie Jules wyjeżdża z miasta sama. 


 

Pełna biografia »

Jules Vaughn - powiązania postaci

Jules Vaughn
Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com
Aktor: Hunter Schafer

Jules Vaughn - Opinie

6 + 7 =

Euforia - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne