Fot: Shutterstock

Sylvie Grateau

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Sylvie jest szefową Emily i innych pracowników w paryskim biurze agencji Savoir. Nie przepada za Emily, nie podoba jej się to, że Amerykankę przysłano do Paryża do pracy. W agencji Sylvie ma wysoką pozycję zawodową i zna swoją wartość. Niezamężna. Jest kochanką kluczowego klienta firmy, Antoine’a Lamberta, zamożnego i przystojnego mężczyzny, producenta luksusowych perfum. 


WYGLĄD


Sylvie jest atrakcyjną kobietą w średnim wieku. Zawsze elegancka, dbająca o wygląd. Nosi modne sukienki, podkreślające jej kobiecość i urodę. Ma długie, falowane, jasne włosy. Jak mówi o niej Emily, Sylvie jest tak francuska, że wygląda sexy nawet, jak tego nie chce.


BIOGRAFIA


Pojawienie się Emily w biurze agencji Savoir w Paryżu jest dla Sylvie jak niegrzeczne wtargnięcie z butami do świątyni utartych zwyczajów i przyjętego (francuskiego!) rytmu pracy. Emily, Amerykanka, nie pasuje jej zdaniem do paryskiego zespołu agencji, bo nie zna się na marketingu luksusowych marek i nie wie, jak pracować z najważniejszymi klientami. Dlatego Sylvie zamierza postarać się, żeby nie zagrzała tam długo miejsca. Zapowiada to nawet swojemu współpartnerowi w agencji: „Zobaczymy, ile wytrzyma ze mną jako szefową”. 


Jest jeszcze jeden powód, dla którego Sylvie nie przepada za Emily. Zauważa, że młodą Amerykanką interesuje się kochanek Sylvie, Antoine, producent perfum, zamożny i atrakcyjny mężczyzna. Choć sygnał okazuje się mylący, to i tak z czasem między Sylvie i Antoine’em zaczyna układać się gorzej. Kiedy okazuje się, wskutek pomyłki w wysyłce maii, że w atrakcyjną podróż na Antyle Antoine wybierze się z żoną, a nie z Sylvie, której tę podróż obiecał, kobieta czuje się zraniona i traktuje Antoine’a z wyraźnym chłodem.


W pracy Sylvie ignoruje Emily, nie ułatwia jej aklimatyzacji i już na samym początku powierza jej zadania, które w założeniu są albo mało atrakcyjne, albo prawie niewykonalne. Ma też inne spojrzenie na promowanie wydarzeń w mediach społecznościowych. „Chcesz, żeby wszystko było wszędzie na wyciągnięcie ręki każdego. Otwierasz wszystkie drzwi, a luksusowe marki potrzebują aury tajemniczości” - mówi do Emily.


Jednak z czasem szefowa zmienia stosunek do swojej nowej pracownicy z Chicago, kiedy ta wykazuje się pomysłowością i sprawia, że kampanie medialne ich największych klientów okazują się strzałem w dziesiątkę. 


 

Pełna biografia »

Sylvie Grateau - powiązania postaci

Sylvie Grateau
Fot: Ricardo Silva / Wikimedia Commons, CC BY 3.0
Aktor: Philippine Leroy-Beaulieu

Sylvie Grateau - Opinie

8 + 4 =

Emily w Paryżu - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne