Pod Mocnym Aniołem


4 głosy
Pod Mocnym Aniołem
Oceń film
3.75

Pod Mocnym Aniołem - fabułaFabuła filmu "Pod Mocnym Aniołem"Film "Pod Mocnym Aniołem" to opowieść o losach młodej dziewczyny, która wyrusza w podróż, by odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Główną bohaterką jest Magda, która po śmierci matki postanawia opuścić swoje rodzinne miasto i wyruszyć w świat.

Magda wyrusza w podróżMagda wyrusza w podróż, by odnaleźć swoje miejsce na ziemi. W trakcie swojej wędrówki spotyka wielu ludzi, którzy wpływają na jej życie. Jedną z nich jest młody chłopak o imieniu Kuba, który wprowadza Magdę w świat muzyki i sztuki.

Poznaje nowych ludziMagda poznaje również innych ludzi, którzy wpływają na jej życie. Jedną z nich jest starsza kobieta o imieniu Zofia, która uczy Magdę, jak odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Magda poznaje również młodego chłopaka o imieniu Tomek, który wprowadza ją w świat miłości.

Spotkanie z AniołemPodczas swojej wędrówki Magda spotyka tajemniczego mężczyznę o imieniu Anioł. Anioł wprowadza Magdę w świat magii i wiary. Magda odkrywa, że Anioł jest jej opiekunem i przewodnikiem, który pomaga jej odnaleźć swoje miejsce na ziemi.

ZakończenieFilm kończy się w momencie, gdy Magda odnajduje swoje miejsce na ziemi. Magda odkrywa, że jej miejsce jest tam, gdzie czuje się bezpieczna i szczęśliwa. Film kończy się sceną, w której Magda i Anioł spotykają się na plaży i patrzą w dal.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pod Mocnym Aniołem obsada
Pod Mocnym Aniołem
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 109 min.
Reżyseria: Wojciech Smarzowski
Scenariusz: Wojciech Smarzowski
Produkcja: Polska
Premiera: 17 stycznia 2014 (Polska)
17 stycznia 2014 (świat)

Pod Mocnym Aniołem - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
6 zł
za film
Oglądaj
6,90 zł
za film
Oglądaj
od 7,99 zł
za film
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Pod Mocnym Aniołem - Opinie

1 + 4 =

Pod Mocnym Aniołem - polecane w tej kategorii

Pod Mocnym Aniołem - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne