Dzikie historie


5 głosy
Relatos salvajes
Oceń film
4.20

Dzikie historie - fabułaFabuła filmu "Dzikie historie"Film "Dzikie historie" to kolekcja trzech opowieści, które łączy jedna wspólna cecha - wszystkie są dziwne, zaskakujące i pełne niespodzianek.

Pierwsza historia - "Bombon"Głównym bohaterem pierwszej historii jest Julian, młody chłopak, który przyjeżdża do Argentyny, aby odwiedzić swojego dziadka. Julian szybko odkrywa, że jego dziadek jest właścicielem lokalnego sklepu, który sprzedaje lokalne słodycze. Julian postanawia pomóc dziadkowi w prowadzeniu sklepu, ale szybko odkrywa, że sklep jest właściwie siedliskiem przestępców. Julian musi zmierzyć się z trudnymi wyborami, aby ocalić swojego dziadka i sklep.

Druga historia - "Las Tatuí"Druga historia skupia się na dwóch młodych ludziach, którzy wybierają się na wycieczkę do Lasu Tatuí. Podczas wycieczki odkrywają, że las jest pełen dziwnych stworzeń i tajemniczych istot. Młodzi ludzie muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, aby przeżyć i odkryć tajemnicę lasu.

Trzecia historia - "Czerwony kapelusz"Trzecia historia skupia się na młodej dziewczynie, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć swojego zaginionego brata. Podczas swojej podróży dziewczyna spotyka tajemniczego starca, który nosi czerwony kapelusz. Starzec oferuje dziewczynie pomoc w odnalezieniu jej brata, ale w zamian żąda od niej wykonania trzech zadań. Dziewczyna musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby odnaleźć swojego brata i spełnić życzenia starca.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dzikie historie obsada
Dzikie historie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 117 min.
Reżyseria: Damián Szifrón
Scenariusz: Damián Szifrón
Produkcja: Argentyna, Hiszpania
Premiera: 2 stycznia 2015 (Polska)
17 maja 2014 (świat)

Dzikie historie - gdzie obejrzeć

7,90 zł
za film
Oglądaj
10 zł
za film
Oglądaj

Dzikie historie - Opinie

5 + 3 =

Dzikie historie - polecane w tej kategorii

Dzikie historie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne