Wyspa kukurydzy


1 głosy
Simindis Kundzuli
Oceń film
1.00

Wyspa kukurydzy - fabułaWyspa Kukurydzy - opis fabułyFilm "Wyspa Kukurydzy" to opowieść o przygodach trzech przyjaciół - Martina, Chrise i Jess. Wszyscy trzej są zmęczeni szkolnym życiem i postanawiają wybrać się na wyprawę, aby odpocząć.

Przygoda na wyspiePostanawiają wybrać się na wyspę kukurydzy, która znajduje się niedaleko ich domu. Na wyspie spotykają dziwnego starca, który mówi im, że wyspa jest pełna tajemniczych stworzeń. Przyjaciele postanawiają odkryć tajemnice wyspy i wyruszają w podróż.

Spotkanie z dziwnymi stworzeniamiPodczas swojej wyprawy przyjaciele spotykają dziwne stworzenia, które wyglądają jak kukurydza. Stworzenia te są bardzo przyjaźnie nastawione do ludzi i chętnie z nimi rozmawiają. Przyjaciele odkrywają, że stworzenia te są bardzo inteligentne i mają własne społeczeństwo.

Walka o wyspęNiestety, okazuje się, że wyspa jest zagrożona przez złego czarodzieja, który chce ją zniszczyć. Przyjaciele postanawiają stawić mu czoła i walczyć o wyspę. Wspólnymi siłami udaje im się pokonać czarodzieja i ocalić wyspę.

MorałFilm kończy się morałem, że przyjaźń i współpraca są najważniejsze w życiu. Przyjaciele udowadniają, że wspólnymi siłami można osiągnąć wiele i pokonać nawet największe przeciwności losu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wyspa kukurydzy obsada
Wyspa kukurydzy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: George Ovashvili
Scenariusz: Roelof Jan Minneboo, George Ovashvili i in.
Produkcja: Czechy, Francja, Gruzja i in.
Premiera: 30 stycznia 2015 (Polska)
9 lipca 2014 (świat)

Wyspa kukurydzy - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Wyspa kukurydzy - Opinie

8 + 5 =

Wyspa kukurydzy - polecane w tej kategorii

Wyspa kukurydzy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne