Fot: lev radin / Shutterstock.com

Nathan Carlson

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Wielkie kłamstewka”, grany przez Jamesa Tuppera. Mąż Bonnie Carlson, były mąż Madeline Mackenzie. Ojciec Abigail Carlson i Skye Carlson. Pracuje jako architekt krajobrazu. Nathan, będąc z Madeline, nie angażował się w wychowanie swojej starszej córki, dlatego w związku z Bonnie usiłuje odpokutować swoje dawne winy. Jest bardziej obecny w życiu rodzinnym i wspiera ją w opiece nad Skye. Pragnąc zbliżyć się do żony, chodzi na zajęcia jogi i zmienia dietę na wegańską. Pomimo zmiany stylu życia, sporadycznie powraca jego konfliktowa natura. Bywa napastliwy, gdy straci nad sobą panowanie.


WYGLĄD


Nathan jest wysokim i wysportowanym blondynem z kilkudniowym zarostem. Chętnie zakłada odzież, która znajduje się na styku stylu klasycznego i sportowego. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Nathan wraz ze swoją żoną, Bonnie Carlson, odwozi ich córkę Skye na dzień integracyjny do szkoły podstawowej Otter Bay. Na miejscu spotyka swoją byłą żonę, Madeline Mackenzie, która nie ma zamiaru integrować się z nową rodziną bohatera. Gdy między kobietami dochodzi do sprzeczki, Nathan staje po stronie Bonnie, a Ed broni swojej żony. 


Relacja Nathana i Madeline ulega większej komplikacji, gdy ich córka Abigail decyduje się przeprowadzić do domu ojca. Po przeprowadzce wychodzi na jaw, że Abigail przygotowuje tajny projekt, który polega na internetowej licytacji jej dziewictwa. Nathan wpada w szał i obawia się kolejnych oskarżeń ze strony Madeline. Bonnie aranżuje kolację dla dwóch par, która ma pogodzić byłych małżonków. W trakcie spotkania Nathan informuje Madeline o tajnym projekcie Abigail. Kolacja kończy się awanturą.


Sezon 2


Nathan jest zaniepokojony stanem psychicznym swojej żony. Zwraca się z prośbą o pomoc do Eda, jednak ten odmawia. Konflikt między bohaterami narasta. Mężczyźni usiłują sprowokować bójkę, do której ostatecznie dochodzi na imprezie urodzinowej Amabelli Klein


Nathan, podejmując kolejną próbę pomocy Bonnie, prosi jej matkę Elizabeth o przyjazd do Monterey. Jego plany stworzenia grupy wsparcia dla żony zostają pokrzyżowane w chwili, gdy Elizabeth traci przytomność i trafia do szpitala. Od tej pory Nathan ma jeszcze mniej kontaktu z Bonnie, która całe dnie spędza w odwiedzinach u matki, gdzie ma sporo czasu na przemyślenia. Ostatecznie postanawia podzielić się z Nathanem swoimi uczuciami. 


 

Pełna biografia »

Nathan Carlson - powiązania postaci

Nathan Carlson
Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: James Tupper
Profesja: architekt krajobrazu
Córki: Abigail Carlson
Skye Carlson

Nathan Carlson - Opinie

1 + 8 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne